Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vilnius: netradicinė rudens kelionė

Vilnius oficialiai yra šauniausia Europos sostinė šį rudenį! Jūsų laukia madingi šiuolaikiški rajonai, niekada nemiegantis naktinis miestas ir aplodismentų vertas maistas. Pasiduokite naujiems rudens atradimams! 

Vasara baigėsi, tačiau Vilnius – puikus net ir rudenį. Ar spėsite nuveikti viską, ką siūlo miestas? Dienos kupinos koncertų, meno ir muzikos, todėl orų prognozės nesvarbios. Naktys dar ne per šaltos, bet jau šiek tiek ilgesnės, todėl laiko linksmintis nepritrūks. Maisto turgus lūžta nuo šviežių produktų iš vietinių ūkių, kurie profesionalių šefų rankose virsta stebuklais. Dangus pražydęs spalvingais oro balionais. Miestas nusidažo auksu nuo spalvas keičiančių rudeninių medžių. O istorinės akmenuotos gatvelės – ideali vieta romantiškam pasivaikščiojimui. Bet palaukite, tai dar ne viskas! Vilniuje planas nebūtinas – miestas toks svetingas, kad pasiryžęs atskleisti jums didžiausias savo paslaptis, kad ir kur žengtumėte. Tik nepamirškite įsikrauti telefono – jūsų laukia šimtai įspūdingų kadrų. Nebesvarstykite – metas geriausioms rudens atostogoms Vilniuje.

Renginiai, be kurių neįsivaizduojamas ruduo Vilniuje

Kokie jūsų savaitgalio planai? Taigi… pirma festivalis po atviru dangumi. Tada šiek tiek šiuolaikinio teatro. Teisingai, nepamirškite Japonijos kultūros festivalio. Ir, žinoma, būtinai puikus maistas. Patikrinkite kalendorių. Visa tai jūsų laukia Vilniuje rudenį.

 EXPLORE AUTUMN EVENTS

 9 Vilniaus panoramos, kurias būtina pamatyti

Jūsų laukia nepriekaištingos nuotraukos ir nepamirštami saulėlydžiai Vilniuje. Sumaniai suplanavę pamatysite Vilnių visiškai kitu kampu. Net jei nemėgstate daug vaikščioti – alpinizmu užsiimti nereikės. Liftas jus užkels ir atvers gražiausias miesto panoramas.

FIND OUT MORE ABOUT VILNIUS PANORAMAS

 

Vilniaus skoniai atsiskleidžia rudenį

Čia jūsų kvietimas vakarienei / priešpiečiams / kavai. Susitikimo vieta: Vilnius. Meniu: sezoniniai patiekalai, kulinarinės tradicijos, veganiški eksperimentai, naminis maistas, vietoje skrudinta kava ir išskirtiniai desertai. Jūsų stalas rezervuotas visam rudeniui. Užsukite, kada patogu.

FIND OUT MORE ABOUT VILNIUS GASTRONOMIC EXPERIENCES

Naktinis gyvenimas Vilniuje – sveiki atvykę į vakarėlį

Kodėl vakarus leidžiate tuose pačiuose klubuose ir baruose? Atvykite į Vilnių ir atraskite kažką naujo! Tai dar neatrasta naktinio gyvenimo gerbėjų vieta – geriausi klubai, šaltas alus ir netradicinės idėjos. Tačiau žodžiais atmosferos neapsakysi. Atvykite ir įsitikinkite patys.

FIND OUT MORE ABOUT NIGHTLIFE IN VILNIUS

Naujamiestis: netradicinių įdėjų, skonių ir žmonių susibūrimo vieta

Klubai, gatvės maistas, gatvės menas ir dizainerių turgeliai – Naujamiesčio rajonas Vilniuje pritraukia naujausias idėjas. Apsilankykite čia ir atraskite modernų Vilnių, ne tik istorijos atgarsius. Nedėkokite už patarimą, jums Vilniuje – viskas, kas geriausia.

 

FIND OUT MORE ABOUT NAUJAMIESTIS

Niekur neskubėkite – mėgaukitės diena Trakuose

Pamirškite brangius kurortus. Mažas Trakų miestelis netoli Vilniaus – geresnis pasirinkimas. Skanūs pyragaičiai, ilgi pasivaikščiojimai miškuose, gyva pilies istorija panaikins nuovargį ir per kelias minutes suteiks energijos. Rezervuoti iš anksto nereikia. Paprasčiausiai atvykite.

FIND OUT MORE ABOUT TRAKAI