Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

TOP balandžio renginiai

Mados infekcija

Balandžio 12 – 13 d.

Festivaliui „Mados infekcija“ mada reiškia daugiau nei vien tik įspūdingus aprangos derinius. Organizatoriai žino, kad mada vyksta kasdien, o savo žymę joje palieka ne tik istorija, bet ir politika, ekonomika, menas. Mada yra neatsiejama kultūros dalis: tai kasdienio gyvenimo alsavimas ir atspindžiai visur, kur tik pažvelgsi.

Štai kodėl „Mados infekcija“ skiriasi nuo visame pasaulyje vykstančių mados savaičių: festivalio programoje nėra uždarų vardinių vakarų ar tik VIPams pasiekiamų renginių. „Mados infekcijoje“ viskas atvirkščiai: festivalio aplinka neformali ir prieinama visiems – bilietą į festivalį gali įsigyti kiekvienas.

Elektroninės muzikos festivalis „Jauna muzika“

 Balandžio 23 – 27 d.

Nuo 1992 m. Lietuvos kompozitorių sąjunga organizuoja festivalį JAUNA MUZIKA, kuris pateikia publikai naujausius muzikos meno laimėjimus ir projektus. Nuo 2002 metų JAUNA MUZIKA kreipia ypatingą dėmesį į elektroninę ir elektroakustinę muziką ir siekia pristatyti šios srities naujoves įvairaus amžiaus publikai. Šiandien tai didžiausias elektroninės ir elektroakustinės muzikos festivalis Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Open House Vilnius

Balandžio 27 – 28 d.

Open House Vilnius“ – tai atviros architektūros savaitgalis, Vilniuje organizuojamas nuo 2015 m. Renginio tikslas – sukurti galimybę kiekvienam domėtis architektūra ir ją pažinti.

Savaitgalio metu duris atveria Vilniaus pastatai, pasižymintys architektūros kokybe, svarba miestui ir bendruomenėms. Pastatuose programoje nurodytu laiku vyksta ekskursijos, jas veda gidai-savanoriai, pastatų architektai bei jų „gyventojai”.