Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vilnius vasarą kviečia į koncertus po atviru dangumi

 „Piano Man Outside“, Teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemelis

Viena didelė terasa po atviru dangumi – populiari vieta, net kai neskamba koncertai. Užsukite tiesiog pabendrauti prisėdę prie staliuko ar čia pat ant žolės. Vakarais erdvę užlieja elektroninės muzikos garsai ar netikėti grupių pasirodymai.

„Platforma“, Lietuvos geležinkelių muziejus

Dundančių traukinių fone muzika suskamba kitaip. Leiskitės į kelionę po urbanistinę kultūrą nemokamuose koncertuose ketvirtadieniais, elektroninės muzikos vakarėliuose vagone-klube „Triukšmas“ penktadieniais ir teminiuose „Turgus 2.0“ renginiuose sekmadieniais. Geležinkelių muziejaus vagonai ir lokomotyvai pritaikyti ne tik muzikai – erdvėse nišą randa meno parodos, gatvės maistas ir aktyvios pramogos. Šis traukinys laukia visų!

„Open Kitchen“, Tymo turgus

Gerą maistą privalo lydėti gera muzika. Penktadieniais ir šeštadieniais į maisto turguje „Open kitchen“ iš tolo vilioja ne tik gundantys maisto kvapai, bet ir gyvos muzikos garsai. Nemokami jaunų ir jau gerai žinomų grupių pasirodymai sukuria ypatingą atmosferą, tad atėję paragauti gatvės maisto tiesiog likite geram vakarėliui po atviru dangumi.

Vasaros terasa, Mokytojų namų kiemelis

Kad ir kokią muziką mėgstate, jau trisdešimtąjį sezoną skaičiuojančioje terasoje tikrai rasite ko paklausyti. Pasiruoškite – pačiame miesto centre tarp Mokytojų namų sienų įsikūrusioje jaukioje erdvėje laukia staigmenos – nuo simfoninės klasikinės iki šiuolaikinės elektroninės muzikos, nuo chorų iki garsių lietuviškų atlikėjų.

Kitas krantas

Prisėskite Neries krantinėje ir užsimirškite. Plaukiantys Pietų Amerikos muzikos ritmai nuneš jūsų mintis pasroviui. Kavinės terasoje ant vandens skambanti muzika priverčia pašokti, bet nieko tokio, jei šokiai – ne jūsų sritis. Leisti vakarą klausantis muzikos su vaizdu į Gedimino pilį ir Senamiestį – puiki pramoga visą vasarą.

Valdovų rūmų kiemelis

Tikriausiai nerasite kiemelio, kuriame skambėtų tokia įvairi muzika. Nuo klasikos iki šiuolaikinės muzikos ir net avangardo Valdovų rūmų sienos svetingai priima visą skambesį. Festivalis „Midsummer Vilnius“ – ypatingas vasaros kiemelio svečias – kviečia į koncertus liepos 15-26 d. Klausykitės netikėtų lietuviškos muzikos padangės žvaigždžių pasirodymų – festivalyje jos pasirodo naujame amplua, o net ir žinomos dainos atranda netikėtų sąskambių.

„LRT Opus“ vasaros terasa, Menų fabrikas „Loftas“

Leisdami vasarą mieste pasimėgaukite urbanistiniais privalumais. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio industrinėje menų fabriko „Loftas“ terasoje klausykitės žymiausių Lietuvos ir užsienio grupių gyvo garso koncertų, žiūrėkite kino seansus, pasistiprinkite gatvės maistu ir rinkitės netradicines pramogas. Lankykitės ne vieni – atsiveskite visą šeimą, nepamirškite ir naminių gyvūnų. Šiuolaikiškoje urbanistinėje aplinkoje žaliuoja miestietiški sodai, o buvusių gamyklų sienas puošia gatvės meno darbai, kuriuos apžiūrėsite visą parą veikiančioje „Open Gallery“.

Trakų pilis

Trakų salos pilies kieme dažniau išvysite viduramžių gyvenimo istoriją ir išgirsite skambant senuosius lietuvių liaudies instrumentus. Tačiau nebūtina pasinerti į praeitį. Visą vasarą Trakų salos pilies kiemelyje galėsite stebėti garsiausių Lietuvos atlikėjų koncertus. Dar ilgai nepamiršite kamerinių pasirodymų ir įspūdingų šou. Kada paskutinįkart klausėtės muzikos pilyje?

VU Botanikos sodas, Kairėnai

Kaip susikurti tikras atostogas net ir savaitės viduryje? Vienas paprasčiausių būdų – romantiškas vakaras žalumos apsupty, mėgaujantis žydinčių gėlių kvapais, šokant ant minkštos žolės, žiūrint į žvaigždėtą dangų ir klausantis pasaulyje garsiausių muzikos scenos vardų. Pasijuskite tarsi slaptame tik jums skirtame koncerte sode toliau nuo miesto šurmulio. Neformali aplinka neįpareigoja – jei tik norisi, galite net susirengti nedidelę iškylą.