Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vilnius žiemą: jaukios pramogos ir malonūs atradimai

GV-32_siauraPasidovanokite dovaną – žiemos atradimus Vilniuje. Susikurkite šventę ragaudami ypatingų patiekalų, tyrinėdami gamtą mieste, įsijausdami į šiuolaikišką Kalėdų dvasią, leisdamiesi į nuotykius lauke ar tiesiog tingiai poilsiaudami. Prisiminkite šią žiemą kaip stebuklą mieste. Net jei šalta, čia išties fantastiška.

Linksminkitės gryname ore

Prisiminkite vaikystės džiaugsmą, kai leisitės nuo Liepkalnio trasų slidėmis ar rogutėmis. Pailsę ir raudonais žandais prisėskite šalia įsikūrusios kavinės terasoje ir stebėkite, kaip virš galvos leidžiasi lėktuvai, o prieš akis nuo aukščiausio Vilniaus taško atsiveria įspūdingos panoramos.

Atlikite tobulą suktuką ant ledo Lukiškių aikštėje įsikūrusioje čiuožykloje su vaizdu į nuostabią Senamiesčio architektūrą. Jei šaltukas paspaudė rimčiau, nepatingėkite nukeliauti iki Trakų ir pačiuožinėti ant Galvės ežero – jūsų laukia tikriausiai romantiškiausias vaizdas į Trakų salos pilį.

Sušilkite viduje

Kas ieško prabangių restoranų, kas – puodelio kavos, o jūs ieškokite širdį šildančios kompanijos. Užsukite į kačių kavinę „Cat Cafe Vilnius“ ir jums draugiją palaikys net 15 kačių, puikus maistas ir garuojanti kava – jei turite „Vilnius City Card“, džiaugsitės nuolaida. Esate alergiški katėms? Ženkite vos kelis žingsnius ir apsilankykite kaimynystėje įsikūrusioje „Girtoje bitėje“. Čia paragausite primiršto, tačiau ypatingai gardaus, tradicinio midaus ir karštųjų gėrimų.

Pažadinkite savyje modernistą

Apsilankykite modernaus meno muziejuje ir pamatykite lietuvių dailininkų darbus. Penktadienį užsukite į „MO muziejaus“ kino seansą, diskutuokite apie meną ar dalyvaukite dirbtuvėse. Raskite laiko pamatyti Martyno Mažvydo nacionalinėje bibliotekoje organizuojamas parodas ir pasiskolinti knygų. Sausio 24 d. – vasario 3 d. Žiūrėkite šiuolaikinį prancūzišką kiną festivalyje „Žiemos ekranai“. Mėgstate knygas? Nepraleiskite Vilniaus knygų mugės vasario 21-24 d.

Atraskite naujų skonių

Magiškas žiemos vakaras jūsų laukia „Panama Food Garden“ – apsnigtame šitnamyje ragaudami unikalius patiekalus pasijusite nežemiškai. Mieste vakarą pradėkite jūrų gėrybėmis ir putojančiu vynu restorane „Selfish“. Įspūdingiausia vakarienė jūsų laukia naujajame restorane „Nineteen18“. Čia susipažinsite su netikėtais skoniais tik iš lietuviškų produktų. Rezervuokite staliuką iš anksto – jų tik 27.

Leiskite sau tingėti

Neskubėkite keltis iš lovos – vėlyvieji pusryčiai pradžiugins restorane „Stebuklai“ – čia lėkštėse puikuojasi tiesiog magiški Benedikto kiaušiniai ir kiti stebuklingi skoniai. Amerikietiškų tradicinių pusryčių su stirta blynų ar vaflių ir įvairiausiais omletais ieškokite „Town“. Kai jau manysite, kad geriau ir būti negali, šokite į šiltą baseiną, mėgaukitės atpalaiduojančiu masažu ar garų vonia „Kempinski“ viešbutyje ar „Forum Palace“. Mėgaukitės ramia popiete ir galvokite apie malonumus.

Susikurkite geriausią dieną Vilniuje!