Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Lietuvos geležinkeliai

Prieigos taisyklės sukurtos remiantis 2007 m. spalio 23 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (EB) Nr. 1371/2007 „dėl geležinkelių keleivių teisių ir pareigų“ nuostatomis ir taikomos teikiamoms AB „Lietuvos geležinkeliai“ paslaugoms, vežant neįgaliuosius ir ribotos judėsenos asmenis Lietuvos teritorijoje bei tarptautiniais maršrutais.

Taisyklių paskirtis – užtikrinti lygias ir nediskriminacines galimybes žmonėms su judėjimo bei kitomis negaliomis – dėl amžiaus arba bet kurios kitos priežasties – keliauti geležinkelių transportu, skiriant ypatingą dėmesį informacijos, kuri susijusi su geležinkelio paslaugų pritaikymu, su galimybe patekti į traukinius ir juose esančiais patogumais, teikimu.

Prieigos taisyklių kūrimo, derinimo bei tvirtinimo procese dalyvavo AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir Lietuvos neįgaliųjų forumas, atstovaujantis Lietuvos žmonių su negalia interesus.

Atsisiųsti:

Geležinkelių prieigos taisyklės, taikomos vežant neįgalius ir ribotos judėsenos asmenis

Informacija www.litrail.lt