Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Tarptautinis Vilniaus oro uostas

VĮ Tarptautinis Vilniaus oro uostas
Rodūnios kelias 10A, LT-02189 Vilnius

Kontaktai išankstinei informacijai apie reikalingą pagalbą pateikti:
Tel. +370 614 21667
El.paštas info@vno.lt

Dėl nusiskundimų, susijusių su neįgaliųjų ir ribotos judėsenos keleivių aptarnavimu, kreiptis:
Tel. +370 618 21654, +370 612 71615
El. paštas info@vno.lt

Į Tarptautinį Vilniaus oro uostą atvykęs keleivis gali išsikviesti pagalbą pasinaudodamas įrengtomis techninėmis priemonėmis (pagalbos iškvietimo mygtukas specialiu ženklu pažymėtose RJA keleivių atvykimo vietose; informacinėje lentelėje pateikiamas mobilaus telefono numeris).

Terminalo prieigose yra įrengtos 3 RJA pagalbos iškvietimo vietos: automobilių stovėjimo aikštelėje prie RJA stovėjimo vietų, prie autobusų sustojimo aikštelės ir išvykstančių keleivių išlaipinimo vietoje antrajame aukšte.

Iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto išvykstantiems neįgaliems ir ribotos judėsenos keleiviams teikiama tokia pagalba:

– Atstovas pasitinka keleivį pagalbos iškvietimo vietose, priima jo bagažą ir pasirūpina neįgaliu ir ribotos judėsenos keleivio išvykimo procedūromis: keleivio ir jo bagažo registravimu, judėjimu po terminalą ir įlaipinimu į orlaivį.

Į Tarptautinį Vilniaus oro uostą atvykstantiems neįgaliems ir ribotos judėsenos keleiviams teikiama tokia pagalba:

– Pasitinka neįgalų ir ribotos judėsenos keleivį orlaivyje ir suteikia jam reikiamą pagalbą: palydi iki Valstybės sienos apsaugos tarnybos užkardos posto, padeda atlikti muitinės procedūras (jei būtina) bei atsiima bagažą.

– Palydi neįgalų ir ribotos judėsenos keleivį su bagažu iki automobilio, taksi ar autobusų sustojimo aikštelės, jei to reikalauja lydimasis asmuo.

Daugiau informacijos www.vilnius-airport.lt.