Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Naujos vietos

PLUS PLUS PLUS
Gedimino pr. 9
Jauki aplinka, gera muzika ir visi užkandžiai vos po 1 eurą. Jau antrasis vilniečių pamėgtas gastrobaras „Plus Plus Plus“ pažada smagų vakarą draugų kompanijoje.

ROCK RIVER CLUB
Upės 9
Roko legendų Janis Joplin, Jimi Hendrix veidais ištapytos sienos, gera muzika ir skanus maistas. „Rock River Club“ kaip namie pasijaus kiekvienas roko muzikos gerbėjas.

PIENAS NE VIENAS
Pylimo 21
Pirmajame sausų pusryčių bare Baltijos šalyse sugrįšite į paauglystę, kai sausus pusryčius galėjote valgyti triskart per dieną. Tarp 30 sausų pusryčių rūšių kiekvienas atras naujų skonių, o dešimtojo dešimtmečio tematika ne vienam sukels nostalgiją.

LIU PATTY
Užupio 20
„Liu Patty“ – tai kepyklėlė, kurioje iš naujo atrasite su nostalgija prisimenamus mėgstamiausius vaikystės desertus, šįkart pasislėpusius šiuolaikiškame apdare. Šviežia, natūralu, estetiška.

GRILL TERRACE
Upės 9
Tobulas vasaros vakaras? Sultingas kepsnys, erdvi lauko terasa ir nuo jos atsiverianti įspūdinga Vilniaus miesto panorama. Būtent tai rasite naujajame and VCUP prekybos centro stoto įsikūrusiame restorane „Grill Terrace“, kur norėsite praleisti ne vieną vasaros vakarą.

AMANDUS
Pilies 34
Lietuvoje garsus šefas Deivydas Praspaliauskas atidarė naują restoraną viešbučio „Artagonistas“ patalpose, kurame klasikinė skandinaviška erdvė dera su pankiškais elementais. Pagrindinis dėmesys restorane skiriamas kokybiškam, skaniam ir įdomiam maistui, siūloma išskirtinė vynų korta.

HABIT
Gedimino pr. 32A
„Habit“ valgiaraštį sudaro multikultūrinė virtuvė (Fusion Cuisine), kai vienoje lėkštėje maišomos skirtingų šalių kulinarinės tradicijos. Čia daugiausia – europietiškos ir azijietiškos virtuvės valgių derinių. Lankytojus užsukti traukia įdomus urbanistinio stiliaus interjeras, stebina žaismingas stalo serviravimas ir vyno automatas.

LOVE BARAS
Pylimo 59
Pirma šis slaptas baras jus suintriguos, o vėliau nustebins iš natūralių sezoninių ingredientų pagamintais kokteiliais. Baro šeimininkų kulinarinis požiūris į kokteilių gaminimą kasnakt stebina išskirtinių gėrimų mėgėjus.

MEZE
Verkių 29
„Meze“ atrasite dviejų gilias kulinarines tradicinis turinčių šalių – Graikijos ir Turkijos – virtuvių mišinį. Čia susijungia meilė maistui, bendravimas ir autentiški patyrusio graikų šefo patiekalai.

IMPORTANT!

PLANNING TO FLY TO VILNIUS THIS JULY-AUGUST?