Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Konkursas – pažvelkime į Vilnių kitu kampu!

Facebook konkursas_CanonPasaulyje pirmaujanti vaizdinių sprendimų kompanija „Canon“ kartu su Vilniaus turizmo informacijos centru rengia fotogeniškiausių Vilniaus vietų žemėlapį. Tai žinomos ir neatrastos Vilniaus vietos, kuriomis dalinsis profesionalūs miesto fotografai. Žemėlapis padės atrasti ir patiems semtis įkvėpimo beieškant tinkamiausio kadro ir kitokio, jums artimo Vilniaus.

Prie žemėlapio sukūrimo taip pat kviečiami prisidėti Vilniaus miesto gyventojai, svečiai bei žmonės, radę mieste mylimą ir žavingą vietą, kurią verta būtų vadinti fotogeniškiausia.

Konkurso taisyklės:

Nuotrauką, kurioje, jūsų manymu, įamžinta fotogeniškiausia Vilniaus vieta siųskite el. paštu marija@vrp.lt iki gegužės 12 d. Trumpai parašykite, kaip tą vietą atradote, kuo ji jums ypatinga, kada ir kaip geriausiai ją fotografuoti ir pan.

„Canon“ kartu su Vilniaus turizmo informacijos centru atrinks 10 geriausiųjų, o nuotrauka laimėtoja bus renkama „Canon Lietuva“ Facebook paskyroje.

Prizas: Fotoaparatas Canon IXUS 170

2015 05 06