Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Konkursas „Vilniaus svetingumas 2016“ – kviečiame balsuoti!

Svetingumas2016bVilniaus miesto savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto departamento Turizmo skyrius organizuoja konkursą „Vilniaus svetingumas 2016“. Konkurso tikslas – gerinti Vilniaus apgyvendinimo ir maitinimo įmonių, kultūros įstaigų, atvykstamojo turizmo agentūrų ir gidų teikiamų paslaugų kokybę, svetingiau ir paslaugiau aptarnauti vilniečius ir miesto svečius, plėtoti ir gerinti turizmo verslo ir miesto  įvaizdį.

Vilniečiai ir miesto svečiai interneto svetainėje www.vilniaussvetingumas.lt iki rugsėjo 30 d. gali balsuoti už svetingiausius sostinėje įsikūrusius viešbučius, restoranus, kavines, muzikinius klubus, barus, muziejus, galerijas, krautuvėles ar Vilniuje ekskursijas vedančius gidus. Interneto svetainės lankytojai savo balsą taip pat galės atiduoti už svetingiausius apgyvendinimo ir maitinimo įmonių, kultūros įstaigų darbuotojus.

Konkurso nugalėtojus, suskaičiavusi lankytojų vertinimus ir atsiliepimus, paskelbs vertinimo komisija, kurią sudaro Vilniaus miesto savivaldybės, visuomeninių organizacijų, turizmo verslo asociacijų, žiniasklaidos atstovai. Lapkritį konkurso nugalėtojai bus iškilmingai apdovanoti konkurso diplomais ir prizais.

Konkursas vyksta nuo 2016 m. gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d.

Kviečiame savo interneto svetainėje ar Facebook‘o paskyroje įdėti reklaminį skydelį, raginantį vilniečius ir miesto svečius balsuoti už Jūsų svetingumą!

   

2016 06 08