Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Kovo mėnesio teminės ekskursijos

Kovo 8 d. (šeštadienis) – ekskursija „Žymiausios Vilniaus moterys“

Pradžia 11 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 25 Lt.

Ši ekskursija supažindins su garsiausiomis Lietuvos ir Vilniaus moterimis nuo seniausių laikų. Valdovų, didikų, bajorų žmonos, kultūros ir švietimo veikėjos, menininkės, rašytojos paliko Vilniuje ryškų pėdsaką. Pasakojimai apie garsiausias moteris, jų meilės istorijas yra gyvi ir šiandieną. Kviečiame pasiklausyti pasakojimo ir pajusti romantišką miesto dvasią!

Kovo 15 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum“

Pradžia 12 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 30 Lt.

Ekskursija didžiulio populiarumo sulaukusio Kristinos Sabaliauskaitės romano “Silva rerum” takais po XVII a. Vilnių. Kaip gyveno miestas 1655-1667 metais, kurie miestiečiai, meno ir architektūros kūriniai įkvėpė romano siužetą, kodėl autorė Birontą apgyvendino būtent Stiklių gatvėje, kas buvo jo studentiškos gaujos prototipai, kaip įveikti Vilniaus baziliską – visa tai sužinosite 2 valandų trukmės ekskursijoje po Vilniaus senamiestį, autentišką miesto istoriją atskleidžiančioje per literatūros kūrinį ir jo herojus.

Kovo 22 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilniaus požemiai“

Pradžia 11:30 val.
Trukmė 3 val.
Kaina 35 Lt.

Sakoma, kad didelė Vilniaus senamiesčio dalis yra po žeme. Laikas ir besiplečiantis miestas paslėpė senuosius gotikinius mūrus. Ekskursijos metu išvysime dalį Vilniaus požemių, kurie mena senuosius amžius.

Kovo 29 d. (šeštadienis) – ekskursija po Valdovų rūmus

Pradžia 13 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 35 Lt.

Jei Jums įdomu kas buvo atrasta kasinėjant Valdovų rūmų teritoriją, kas puošė senovės didikų menių grindis ar sienas, jei norėtumėte patys pamatyti ir išgirsti, kaip gyveno Lietuvos didžiosios kunigaikštystės valdovai, kviečiame Jus prisijungti ir sudalyvauti ekskursijoje po rūmus su gidu!

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22) kasdien nuo 9 iki 18 val.
Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660.

2014 03 12