Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Kovo mėnesio teminės ekskursijos

Sv. Kazimiero baznycia, pozemiaiKovo 5 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilniaus požemiai“

Pradžia 12 val.
Trukmė 3 val.
Kaina 10 Eur.

Sakoma, kad didelė Vilniaus senamiesčio dalis yra po žeme. Laikas ir besiplečiantis miestas paslėpė senuosius gotikinius mūrus.
Ekskursijos metu išvysime dalį Vilniaus požemių, kurie mena senuosius amžius.

Signataru namaiKovo 11 d. (penktadienis) – ekskursija „Lietuvos valstybingumo istorijos keliu“

Pradžia 13 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur.

Per įtampos, pakilimų ir lūžių kupiną istoriją Lietuva daug kartų apgynė, įtvirtino ir vėl prarado savo valstybingumą. Tačiau šalis kaskart pakildavo, įgydama stiprybės tautos patirtyje, atsiremdama į protėvių darbus ir ryžtą. Sudėtingą kelią į valstybės kūrimąsi galima nukeliauti Vilniuje, pagerbiant svarbiausius įvykius žyminčias vietas.

Silva Rerum 2Kovo 12 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum II“

Pradžia 12 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 9 Eur.

Kitas laikotarpis, kitokia koncepcija ir dar daugiau įdomybių: romano autorė vėl pasistengė, kad Vilniaus istorijos gerbėjai liktų nustebinti ir sužavėti. Kristina Sabaliauskaitė sako, kad rengdama maršrutą pagal antrąjį romaną, labai aiškiai suvokė, jog „du kartus į tą pačią upę neįbrisi, todėl iššūkis buvo dar didesnis: sukurti maršrutą, kuris būtų ne mažiau įdomus už pirmąjį, tačiau teiktų visiškai kitokį patyrimą ir nuotykį. Tikiuosi, jog tai pavyko“. Ekskursiją pagal autorės parengtą maršrutą ves gidas.

AlumnatasKovo 19 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilniaus senamiesčio kiemelių paslaptys“

Pradžia 12 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur.

Vilniaus senamiestis mena daugybę paslapčių. Užsukus į kiemelius, galime pamatyti senovinių mūrų liekanas, sužinoti, kaip atrodė gražiausi kiemai, kur buvo bajorų, didikų valdos. Vilniaus senamiesčio kiemeliuose slypi miesto ir miestiečių istorija, su kuria maloniai kviečiame susipažinti.

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22) kasdien nuo 9 iki 18 val.
Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660.

2016 03 03