Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Kviečiame dalyvauti mokymuose „Svetingumo mentalitetas: ko reikia sėkmingai karjerai aptarnavimo versle?“

Vilniaus miesto savivaldybės Užsienio ryšių ir turizmo skyrius 2019 m. gegužės 7 d. organizuoja mokymus „Svetingumo mentalitetas: ko reikia sėkmingai karjerai aptarnavimo versle?“ apgyvendinimo, maitinimo, kultūros įstaigų darbuotojams.

Mokymuose išgirsite patarimų, kaip atpažinti ir išpildyti svečių lūkesčius, kaip su jais bendrauti, kad sukurtumėte jiems įsimintiną ir gerą įspūdį. Patyrusi lektorė pasidalins patirtimi, kokia elgsena ir savybės svarbios profesionaliai aptarnaujant svečius. Daug dėmesio bus skiriama ir komandiniam darbui. Sužinosite, kodėl tokia svarbi komandos kultūra ir kaip ją kurti. Taip pat bus kalbama apie empatiją, jos svarbą ir ugdymą. Svetingumo mokymų dalyviai įsitikins, kad pasitikėjimas savimi, atsakomybė ir entuziazmas mūsų darbe yra būtini.

Maloniai kviečiame papildyti savo žinių bagažą ir tapti dar svetingesniais darbuotojais!

 

Mokymai vyks 2019 m. gegužės 7 d. 08.30–16.30 val. viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ salėje „Zeta“ (Konstitucijos pr. 20, Vilnius).

Mokymų kaina – 20 Eur.

Mokymų programą rasite ČIA

Visus norinčius dalyvauti mokymuose prašome registruotis ČIA.

Registracija vyksta iki gegužės 6 d.

.

Iškilus klausimų, kreipkitės į
Kristiną Mackevičienę
VMSA Užsienio ryšių ir turizmo skyrius
Tel. (8 5) 211 2316
El. paštas kristina.mackeviciene@vilnius.lt

2019 04 25