Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Kviečiame dalyvauti svetingumo mokymuose „Diplomatija klientų aptarnavime“

Vilniaus svetingumas11Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Turizmo skyrius organizuoja mokymus, skirtus apgyvendinimo įstaigų darbuotojams – administracijos darbuotojams, aptarnaujančiam personalui bei visiems norintiems svetingai aptarnauti savo svečius.

Sutikdami svečią visada stengiamės sudaryti jam gerą įspūdį – pasitikti su šypsena, nuspėti jo poreikius ir juos vykdyti. Visa tai padeda klientui susidaryti nuomonę apie mūsų svetingumą, pagarbą jam. Mokymų metu sužinosite kaip profesionaliai valdyti konfliktines situacijas. Patyrę dėstytojai padės suprasti kylančių konfliktų su klientais priežastis, sužinosite kaip reaguoti į tam tikras situacijas, jas spręsti ir su klientu rasti bendrą problemos sprendimą.

Mokymų metu lektoriai pristatys susikalbėjimo su skirtingais klientais strategijas, jų tipus, pateiks praktinius jų taikymo pavyzdžius. Svetingumo mokymuose taip pat sužinosite apie klientų lojalumą ir požiūrį į juos, kaip užkariauti ir neprarasti klientų. Įsitikinsite, kad kliento skundas gali būti dovana siekiant dar svetingiau aptarnauti savo svečius ir paversti juos nuolatiniais jūsų klientais.

Lauksime Jūsų visų, jaunų ir jau turinčių patirties, norinčių papildyti savo žinių bagažą ir tapti dar svetingesniais darbuotojais!

Mokymai vyks 2015 m. gruodžio 3 d., 08.30 – 14.45 val., Vilniaus miesto savivaldybėje, Vilniaus jaunimo informacijos centre (1 aukštas), Konstitucijos pr. 3.
Mokymų kaina: 10 EUR

PROGRAMA

Visus norinčius dalyvauti mokymuose prašome registruotis:
Tel. 211 2316 arba el.paštu info@vilniaussvetingumas.lt

Registracija vyksta iki gruodžio 2 d.

2015 11 20