Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Kviečiame dalyvauti svetingumo mokymuose „Kūrybiškumas svetingumo versle“

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Turizmo skyrius organizuoja mokymus, skirtus svetingumo verslo atstovams – viešbučių, svečių namų, SPA centrų vadovams, vadybininkams, administracijos darbuotojams, aptarnaujančiam personalui, turizmo ir paslaugų įmonių darbuotojams, gidams bei visiems norintiems svetingai aptarnauti savo svečius.

Sutikdami svečią visada stengiamės sudaryti jam gerą įspūdį, įtikti ir patikti, suprasti, kas jam svarbu, kad jis liktų patenkintas ir norėtų sugrįžti, sudominti klientą. Visa tai padeda klientui susidaryti nuomonę apie mūsų svetingumą, pagarbą jam. Svetingai sutikti svečią padeda ne tik profesionalumas, žinios, mokėjimas bendrauti, bet ir kūrybiškumas. Mokymų metu patyrę dėstytojai ne tik patars, bet ir pateiks praktinių sprendimų, kaip tapti kūrybiškais darbuotojais, kaip gali bendradarbiauti darbuotojas su vadovu, kūrybiškumą pasitelkiant rezultatų siekimui, kaip kūrybiškumas prisideda prie svetingesnės įstaigos kūrimo. Mokymų metu lektoriai teoriškai ir praktiškai supažindins, kaip kūrybiškai dirbti aptarnavimo sektoriuje, kad įstaiga būtų svetinga, klientai būtų sudominti ir jaustųsi maloniai, o atsiliepimai apie Jūsų aptarnavimą būtų tik patys geriausi.

Lauksime Jūsų visų, jaunų ir jau turinčių patirties, norinčių papildyti savo žinių bagažą naujomis ir tapti dar svetingesniais darbuotojais!

Mokymai vyks 2014 m. gruodžio 2 d., 08.30 – 17.00 val., viešbučio „Radisson Blu Lietuva“ konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20).
Mokymų kaina: 50 Lt
Programa

Visus norinčius dalyvauti mokymuose prašome registruotis:

https://www.registerforevent.net/Register/Pages/Enter.aspx?en=SVETINGUMAS20141202&ep=svetingumas2014
Event name: SVETINGUMAS20141202
Event password: svetingumas2014

Registracija vyksta iki gruodžio 1 d. Dalyvio mokestį prašome sumokėti iki 2014 m. gruodžio 1 d.

Daugiau informacijos:
Turizmo skyriaus vyr. specialistė Jurga Pociūtė
Tel. 211 2732, el.paštas jurga.pociute@vilnius.lt

2014 11 26