Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Kviečiame dalyvauti svetingumo mokymuose

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Turizmo skyrius organizuoja mokymus, skirtus restoranų, kavinių, klubų, barų, picerijų, alaus restoranų, vyninių, greito maisto restoranų vadovams, vadybininkams, administracijos darbuotojams, aptarnaujančiam personalui bei visiems norintiems svetingai aptarnauti savo svečius.

SutikVilniaus svetingumas11dami svečią visada stengiamės sudaryti jam gerą įspūdį – pasitikti su šypsena, nuspėti kas jam svarbu, padėti, kad jis liktų patenkintas ir norėtų sugrįžti. Visa tai padeda klientui susidaryti nuomonę apie mūsų svetingumą, pagarbą jam. Mokymų metu išgirsite kaip įkvėpti save darbui ir į kasdienį darbą „įpūsti“ ugnelės ir užsidegimo, iš kur atrasti entuziazmo, padedančio „nuversti kalnus“ darbe, kaip lavinti pozityvų mąstymą, kaip „reikia/privalau“ paversti į „noriu“. Mokymų metu patyrę dėstytojai ne tik patars, bet ir pateiks praktinių sprendimų, kaip tapti dar profesionalesniais darbuotojais aptarnavimo sektoriuje. Sužinosite, kaip klientus užkrėsti gera nuotaika ir pozityvumu, kaip rasti bendrą kalbą su „nesukalbamais“ klientais, kaip klausytis, kad išgirstum tai, ką pašnekovas nori pasakyti ir ką atsakyti, kai nežinote atsakymo. Antroje mokymų dalyje sužinosite apie komunikaciją kaip „pardavimo“ procesą, ką “perka” žmonės, apie komunikaciją kaip priemonę “parduoti”, manipuliaciją nuotaikomis, reputaciją ir jos kaitą. Mokymų metu sužinosite, kaip kurti svetingus santykius su lankytojais, kad jie jaustųsi maloniai, išliktų lojalūs, o atsiliepimai apie Jūsų aptarnavimą būtų tik patys geriausi.
Lauksime Jūsų visų, jaunų ir jau turinčių patirties, norinčių papildyti savo žinių bagažą ir tapti dar svetingesniais darbuotojais!

Mokymai vyks 2015 m. balandžio 14 d., 8.30 – 17.00 val., viešbučio „Radisson Blu Lietuva“ konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20). PROGRAMA (atsisiųsti)

Mokymų kaina: 20 eurų.
Visus norinčius dalyvauti mokymuose prašome registruotis:
https://www.registerforevent.net/Register/Pages/Enter.aspx?en=SVETINGUMAS201504&ep=svetingumas2015

Event Name: SVETINGUMAS201504
Event password: svetingumas2015

Daugiau informacijos:
Turizmo skyriaus vyr. specialistė
Kristina Mackevičienė
tel. 211 23 16, el.paštas kristina.mackeviciene@vilnius.lt

2015 03 24