Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Kviečiame visus, norinčius tapti Vilniaus miesto gidu!

Gidu kursai1Viešoji įstaiga „Go Vilnius“ kviečia registruotis į Vilniaus miesto gidų kursus, kurie prasidės šių metų spalio 3 d.

„Gidai yra labai svarbūs turizmo sektoriaus dalyviai. Vesdami ekskursijas jie ne tik pristato lankytinas vietas, bet ir atlieka reikšmingą vaidmenį formuojant patrauklų Vilniaus įvaizdį,“ – primena „Go Vilnius“ direktorius Darius Udrys.

Tapti gidu gali kiekvienas asmuo, turintis aukštąjį išsilavinimą, mokantis bent vieną užsienio kalbą ir baigęs specialius kursus. Gido profesija yra paremta tiek žiniomis apie miestą, tiek ir bendravimo įgūdžiais. Gido darbas tinka aktyviai besidomintiems miesto istorija, kultūra, kasdieniniu gyvenimu, mėgstantiems ir mokantiems bendrauti žmonėms.

Įstaigos „Go Vilnius“ turizmo padalinys gidų kursus organizuoja vieną kartą per metus ir kasmet sulaukia didelio susidomėjimo. Kursai trunka apie 6 mėnesius, jų metu išklausoma 250 akademinių valandų programa, kurią sudaro Lietuvos istorijos, kultūros, dailės ir architektūros istorijos, teisės, geografijos, psichologijos, etikos, komunikacijos ir pirmosios medicinos pagalbos paskaitos, taip pat pažintinės bei mokomosios ekskursijos. Praktinių mokymų metu kursų lankytojai supažindinami su svarbiausiomis Vilniaus lankytinomis vietomis, turizmo naujovėmis, gidų darbo specifika.

Registracija į kursus vykdoma el. paštu vilma.daubariene@vilnius.lt. Norinčius lankyti kursus kviečiame atsiųsti savo CV, nurodant kontaktus, išsilavinimą, užsienio kalbas. Bendra informacija apie kursus skelbiama svetainės www.vilnius-tourism.lt rubrikoje Kursai.

Pagal LR Turizmo įstatymą, gidas – teisės aktų nustatytus kvalifikacinius reikalavimus atitinkantis fizinis asmuo, kuris ekskursijų metu suteikia specialią informaciją apie lankomus muziejus, meno galerijas, gamtos, kultūros, mokslo, parodų ar kitus objektus arba vietoves.

Daugiau informacijos ir registracija: 
Vyr. projektų vadovė Vilma Daubarienė
Tel. 8 5 212 2595, el. p. vilma.daubariene@vilnius.lt

2016 08 31