Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Lapkričio mėnesio teminės ekskursijos

Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia vilniečius ir miesto svečius dalyvauti teminėse ekskursijose po gražiausias senamiesčio vietas. Ekskursijos vyks pėsčiomis.

Lapkričio 4 d. (šeštadienis)
ekskursija „Rasų kapinės“

Pradžia 14 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur.

Rasos – seniausios Vilniaus kapinės, įkurtos 1801 metais, pietrytinėje miesto dalyje. Šiose kapinėse ilsisi visuomenės ir kultūros veikėjai, rašytojai, muzikai, teatralai, dailininkai, architektai, profesoriai. Ekskursijos metu išgirsite pasakojimus ne tik apie šiuos iškilius žmones, bet ir pamatysite jiems pagerbti sukurtus išskirtinius paminklus, o taip pat, sužinosite, kaip atrodė dabartinės kapinės anksčiau.

.

Lapkričio 11 d. (šeštadienis)
ekskursija „Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum I“

Pradžia 12 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 9 Eur.

Ekskursija didžiulio populiarumo sulaukusio Kristinos Sabaliauskaitės romano “Silva rerum” takais po XVII a. Vilnių. Kaip gyveno miestas 1655-1667 metais, kurie miestiečiai, meno ir architektūros kūriniai įkvėpė romano siužetą, kodėl autorė Birontą apgyvendino būtent Stiklių gatvėje, kas buvo jo studentiškos gaujos prototipai, kaip įveikti Vilniaus baziliską – visa tai sužinosite 2 valandų trukmės ekskursijoje po Vilniaus senamiestį, autentišką miesto istoriją atskleidžiančioje per literatūros kūrinį ir jo herojus.

.

Lapkričio 18 d. (šeštadienis)
ekskursija „Vilniaus vienuolynai“

Pradžia 14 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 9 Eur.

Vienuolynai per amžius buvo neatskiriama kultūrinio Europos kraštovaizdžio dalimi. Vienuolynuose žmonės ieškodavo prieglobsčio nuo negandų, čia apsistodavo į šventąsias vietas keliaujantys maldininkai, vienuolynuose būdavo auklėjami ir mokomi kilmingų bei paprastų giminių atžalos. Kviečiame kartu aplankyti vienuolių gyventas vietas Vilniuje ir pabandyti atverti duris į dvasinį Vilniaus peizažą.

.

 

Lapkričio 25 d. (šeštadienis)
ekskursija „Vilniaus požemiai“

Pradžia 12 val.
Trukmė 3 val.
Kaina 10 Eur.

Sakoma, kad didelė Vilniaus senamiesčio dalis yra po žeme. Laikas ir besiplečiantis miestas paslėpė senuosius gotikinius mūrus. Ekskursijos metu išvysime dalį Vilniaus požemių, kurie mena senuosius amžius.

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22) kasdien nuo 9 iki 18 val.

Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660.

2017 10 23