Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Lietuvoje žvalgysis tarptautinių renginių organizatoriai

Tarptautinių renginių, konferencijų planuotojai iš Vokietijos, Italijos, Prancūzijos ir kitų šalių, dirbantys su žinomomis tarptautinėmis bendrovėmis, naujų galimybių renginiams ieškos Lietuvoje. Patraukliai prisistačiusios Lietuvos įmonės turės galimybę ateinantiems keleriems metams prisivilioti tokių įmonių kaip „BNP Paribas Group“, „Google“, „Porshe“, „BBC Media Action“, „Bridgestone“, „Nokia“ renginių organizatorius ir užsitikrinti daugiatūkstantinius sandorius su jais.

Į vasario 12-13 dienomis Vilniuje, parodų ir konferencijų centre „LITEXPO“ vyksiančią parodą-kontaktų mugę CONVENE atvyksiančius tarptautinių renginių, konferencijų planuotojus domins galimybės mūsų šalyje organizuoti renginius. Organizatoriai ieškos įdomių vietų konferencijoms, domėsis apgyvendinimo, maitinimo, transporto, originalių pramogų galimybėmis. Atvykstančių renginių planuotojų klientų sąrašuose – garsios didžiulės tarptautinės bendrovės.

„Tarptautiniams renginių organizatoriams, stambiems pasaulinės konferencijų turizmo rinkos žaidėjams turime pasirodyti kaip puiki šalis, galinti suteikti kokybiškas paslaugas. CONVENE yra puiki proga mūsų konferencijų turizmo sektoriui rasti klientų ir pritraukti tarptautinių renginių į Lietuvą keleriems metams į priekį” – sako Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

Antrą kartą vyksiančioje parodoje-kontaktų mugėje CONVENE žada apsilankyti apie 160 tarptautinių renginių, konferencijų organizatorių iš įvairių Europos šalių. Jiems savo paslaugas pristatys apie 70 parodos-kontaktų mugės dalyvių iš Lietuvos ir kitų regiono valstybių.

Naujai užmegzti kontaktai – ne tik sėkmė verslui, bet ir miestui. J. Beniulienė pastebi, kad konferencijų turistas šalyje palieka triskart daugiau pinigų nei pramogų ar pažintiniais tikslais atvykęs užsienietis. Paskaičiuota, kad vienas tarptautinės konferencijos dalyvis Vilniuje išleidžia daugiau nei 3000 Lt.

CONVENE vyks vasario 12-13 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“. Lankytojai į parodą-kontaktų mugę CONVENE gali registruotis internetu www.convene.lt. Visi užsiregistravę į parodą-kontaktų mugę, kviečiami dalyvauti ir edukacinėje programoje.

CONVENE organizuoja VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“, agentūros „ViaConventus“ ir „Baltic Travel Group“ bei Vilniaus viešbučiai: Artis, Holiday Inn, Novotel, Comfort Hotel LT, Radisson Blu Lietuva, Radisson Blu Astorija ir Kempinski Hotel Cathedral Square. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir LR Ūkio ministerija.

Daugiau informacijos:
Jolanta Beniulienė
Direktorė
Tel. +370 618 81598, jolanta.beniuliene@vilnius.lt

2014 01 29