Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Lietuvos oro uostai švenčia 100 metų sukaktį

Atvykimas, lektuvas, skrydis, Vilniaus oro uostasLapkritis Lietuvos oro uostuose buvo kupinas gerų žinių – išlydėti pirmieji keleiviai iš Kauno į Raudonosios jūros kurortą Eilatą, vėliau paskelbta apie dar tris naujus maršrutus, kurie bus pradėti vykdyti 2016 m.

Pavasarį atsivers naujos galimybės gyvenantiems Vakarų Lietuvoje – tiesioginiai skrydžiai sujungs Lietuvos pajūrį su Varšuva, atsiras ir ilgai lauktas skrydis į Londono Lutono oro uostą.

 

Vilniaus oro uosto naujienos:

Šiuo metu iš Vilniaus reguliarius skrydžius vykdo 17 oro bendrovių, jos skraidina 55 kryptimis. Skrydžių žemėlapis šiemet pasipildė naujomis kryptimis – pradėti skrydžiai į Glazgą, Memingeną (vakarinį Miuncheną), Berlyną, Bilundą, Sankt Peterburgą, taip pat pagerėjo susisiekimas su Briuseliu, Paryžiumi, Stokholmu, Oslu, Kijevu.

2016-aisias pagerės susisiekimas su Barselona, – į šį miestą nuo 2016 m. birželio pabaigos skraidins ispanų kompanija „Vueling“. Planuojama, kad skrydžiai bus vykdomi kartą per savaitę – trečiadieniais.

Iš Vilniaus oro uosto 2016 m. bus galima tiesiogiai pasiekti Šveicarijos miestą Ciūrichą. Vokietijos oro linijos „Germania“ nuo 2016 m. birželio 2 dienos pradeda skrydžius iš Vilniaus. Naujasis skrydis bus vykdomas du kartus per savaitę.

Vilniaus oro uostui šie metai yra rekordiški keleivių skaičiumi. Peržiūrėjus lapkričio mėnesio statistiką paaiškėjo, kad pagrindiniai šalies oro vartai per 11 mėnesių aptarnavo daugiau nei 3 milijonus keleivių – toks rezultatas pasiektas pirmą kartą šio oro uosto istorijoje.

2015 12 21