Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Naujausios „Air Lituanica“ kryptys – Paryžius ir Talinas

Skrydžiai į Paryžių

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ vasario 14 d. pradėjo skrydžius į Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą – pirmasis reisas su 95 proc. užpildytu orlaiviu išskrido anksti ryte. Tikimasi, jog naujasis maršrutas sustiprins bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Prancūzijos.

„Šarlio de Golio oro uostas – vienas svarbiausių pasaulyje, į kurį jau keletą metų iš Vilniaus nebuvo tiesioginio skrydžio, – sako Vilniaus savivaldybės vicemeras Jonas Pinskus. – Kasdien daug ir intensyviai dirbame, kad Vilnius būtų žinomas pasaulyje, būtų lengva pas mus atvykti, patogu čia dirbantiems ir gyvenantiems, tad ši tiesioginė jungtis su judriausiu Paryžiaus oro transporto mazgu yra labai svarbi mūsų miesto plėtrai.“

Valstybinio turizmo departamento duomenimis, pernai Lietuvą aplankė 30 tūkstančių prancūzų. Jie aktyviai domisi netolimomis savaitgalio išvykomis Europoje, tad nauji tiesioginiai skrydžiai į Vilnių sustiprins pozicijas Prancūzijos turizmo rinkoje.

„Air Lituanica“ skrydžiai į Paryžių bus vykdomi pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais, o nuo gegužės 3 d. skrydžių dažnis didinamas iki 5 kartų per savaitę – atsiras papildomas skrydis šeštadieniais. Lėktuvas iš Vilniaus kils anksti ryte, 6.05 val., iš Šarlio de Golio oro uosto – 9.50 val. vietos laiku. „Air Lituanica“ skaičiuoja, kad per pusę metų naujuoju maršrutu bus pervežta daugiau nei 12 tūkst. keleivių.

Skrydžiai į Taliną

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ nuo kovo 12 d. pradėjo skrydžius nauju maršrutu į Taliną. Į Estijos sostinę skraidinama darbo dienomis, rytais ir vakarais. Lėktuvas iš Vilniaus kyla ryte, 7.30 val., o iš Talino į Vilnių – 9.00 val. Vakare lėktuvas iš Vilniaus kils 17.55 val., iš Talino – 19.25 val. Kelionės trukmė į vieną pusę – 1 val. 5 min.

Per savaitę įvyksta 10 skrydžių maršrutu Vilnius-Talinas-Vilnius. Tankus skrydžių tvarkaraštis palengvins verslo klientų keliones, – tą pačią dieną galima bus sutvarkyti verslo reikalus ir grįžti į Lietuvą.

Daugiau informacijos svetainėje www.airlituanica.com.

„Air Lituanica“ taip pat skraido reguliariais maršrutais į Briuselį, Berlyną, Miuncheną ir Prahą. Nuo kovo mėnesio „Air Lituanica“ padidino reguliarių maršrutų skrydžių dažnį. Nuo paskutinio kovo sekmadienio, prasidedant aviaciniam vasaros sezonui, „Air Lituanica“ iš Vilniaus oro uosto kils 35 kartus per savaitę.

 

2014 03 10