Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Privatumo politika

Kokią informaciją rinksime?

Mes rinksime tik tuos duomenis, kurie bus su jumis susiję ir jūsų pateikti užsiprenumeruojant mūsų naujienlaiškį. www.vilnius-tourism.lt naujienlaiškio galite bet kuriuo metu atsisakyti, paspausdami el. laiške pateiktą nuorodą.

Kokiems tikslams naudosime iš savo vartotojų surinktą informaciją?

Informaciją apie savo vartotojus renkame įvairiems tikslams. Juos apima:

  • ten, kur informaciją mums pateikiate, siekdami gauti paslaugą, pavyzdžiui, jums ir jūsų interesams aktualius naujienlaiškius, ją naudosime, siekdami jums pateikti žadėtąją informaciją ir medžiagą.
  • tam, kad galėtume su jumis bendrauti, atsakant į konkretų šioje svetainėje jūsų atliktą veiksmą, pavyzdžiui, atsiųsti žinutę;
  • tam, kad galėtume pagerinti ir individualizuoti savo teikiamas paslaugas tiek mūsų pačių, tiek trečiųjų šalių kanaluose.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Šioje svetainėje (www.vilnius-tourism.lt) naudojami slapukai. Slapukai yra jūsų naršyklėje išsaugomi maži duomenų kiekiai, kai paleidžiate svetainę. Slapukus sudaro informacija apie jūsų veiklą svetainėje, kuri pagrinde yra naudojama statistikai, tačiau prašome atkreipti dėmesį į tai, kad: jų nesudaro jokia informacija, pagal kurią būtų galima nustatyti jūsų asmens tapatybę. Naršydami www.vilnius-tourism.lt svetainėje, jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus.


Slapukai gali būti naudingi tiek svetainės savininkui, tiek lankytojui. Savininkas šiuos duomenis gali naudoti, norėdamas individualizuoti puslapius ir vartotojui sukurti geresnę patirtį. Pavyzdžiui, slapukai prisimena kokius daiktus įsidėjote į prekių krepšelį apsipirkinėdami arba registruoja, kokiuose puslapiuose lankotės ir kiek laiko ten praleidžiate.

Slapukų nustatymas jūsų naršyklėje

Dauguma naršyklių pagal nutylėjimą yra nustatytos priimti slapukus. Slapukus iš naršyklės galite ištrinti. Jei nežinote, kaip tai padaryti, pasinaudokite „Pagalbos“ funkcija. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad jei slapukai nebus leidžiami, tai gali įtakoti svetainės funkcionalumą ir vartotojo patirtį.

Visos naršyklės leidžia riboti slapukų veiklą arba juos naršyklės nustatymuose išjungti. Naršyklėje taip pat galite peržiūrėti, kokie slapukai yra išsaugoti jūsų kompiuteryje ir konkrečius (arba visus) slapukus galite ištrinti.

Slapukai, naudojami sudarant statistiką

Mes naudojame statistikos sudarymo priemonę „Google Analytics“, norėdami registruoti vartotojo naršymo veiklą svetainėje visitoslo.com. Naudojant šiuos duomenis negalima nustatyti jūsų asmens tapatybės. Mes registruojame informaciją, kokius puslapius jūs atsidarote, kiek laiko praleidžiate kiekviename iš jų ir iš kurio miesto/vietos lankotės svetainėje. Naudodami „Google Analytics“ priemonę galime nagrinėti lankytojų srautą, vartotojų elgesį ir madas. Rinkdami šiuos duomenis gauname naudingos informacijos, kurią galime naudoti siekdami svetainę patobulinti.

Slapukus naudojame ten, kur informacija jūsų kompiuteryje yra išsaugoma tekstiniame faile. Tokia yra įprasta praktika. „Google Analytics“ slapukas yra vadinamas pirmosios šalies slapuku. Jis turi nustatymą, užtikrinantį, kad slapukas išsitrins savaime po 24 mėnesių, jei daugiau į svetainę nebegrįšite. Vadovaujantis „Google“ nustatytomis „Google Analytics“ gairėmis, slapukuose nebus renkama jokia asmeninė informacija. Surinkti duomenys bus laikomi „Google“ serveriuose. Daugiau informacijos apie tai, kaip „Google“ renka ir saugo duomenis, rasite svetainėje Google.com.

„Google“ jūsų kompiuterio adresą padaro anoniminiu prieš duomenis išsaugant „Google“, o tai reiškia, kad pagal išsaugotą kompiuterio adresą neįmanoma nustatyti jūsų asmens tapatybės.

Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukų politiką rasite čia.

Trečiųjų šalių funkcijos

Kaip ir daugumoje svetainių, mūsų svetainėje kai kurias funkcijas teikia trečiosios šalys. Įprastu pavyzdžiu galime laikyti įterptą YouTube vaizdo įrašą. Mūsų svetainėje yra tokios slapukus naudojančios funkcijos:

YouTube – slapukų politika, kuria mūsų svetainėje yra paleidžiami vaizdo įrašai.

Reklamos slapukai

Internetinėje reklamoje slapukai yra naudojami labai plačiai. Iš šių slapukų asmens tapatybės informacijos negalime gauti nei mes, nei reklamos kūrėjai, nei mūsų reklamos partneriai.

Pakartotinės rinkodaros slapukai

Taip pat mes naudojame pakartotinės rinkodaros technologijas, kurias teikia „Google“ ir „Facebook“. Šiomis technologijomis atkreipiamas vartotojų dėmesys, kurie jau lankėsi mūsų svetainėse ir naudojosi kitokiomis internetinėmis paslaugomis bei nurodė, jog juos domintų konkretūs mūsų pasiūlymai kaip „Google“ partnerių ar „Facebook“ tinklo dalis. Šios reklamos yra įterpiamos naudojant slapukus. Tai maži tekstiniai failai, kurie yra saugojami vartotojo kompiuteryje. Šie tekstiniai failai padeda analizuoti vartotojo elgesį apsilankius mūsų svetainėje ir atitinkamai po to yra naudojami tiesioginės rinkodaros ir produktų rekomendavimo vartotojui tikslais, remiantis jo ar jos pomėgiais. Duomenys apie vartotojų elgesį nebus atskleisti trečiosioms šalims. Tokie asmeniniai duomenys kaip el. pašto adresas, telefono numeris, kredito kortelės numeris ir kt. nebus renkami, tvarkomi ar saugojami.

Jei nepageidaujate gauti reklamos, atrinktos pagal jūsų pomėgius, galite išjungti „Google“ ar „Facebook“ šiuo tikslu naudojamus slapukus apsilankydami tinklo reklamos išjungimo puslapyje. Kitu atveju, vartotojai gali išjungti trečiųjų šalių naudojamus slapukus apsilankydami tinklo reklamos išjungimo puslapyje.

Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate, kad „Google“ ir „Facebook“ minėtu tikslu tvarkys aukščiau aprašytus jūsų duomenis. Šiuo tikslu, taip pat taikoma atskira „Google“ ir „Facebook“ privatumo politika.

© 2009 (pirmasis darbo leidimas), VŠĮ „Vilniaus turizmo informacijos centras“
© 2015 VŠĮ „Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras“
© 2017 VŠĮ „GO Vilnius“