Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Privatumo politika

Informacija, kurią renkame

Mes surinksime ir kaupsime tik tą asmeninę identifikacinę informaciją apie Jus, kurią pateiksite užsiprenumeruodami mūsų naujienlaiškį.Jūs galite atsisakyti gauti Go Vilnius siunčiamą informaciją paspausdami atsijungimo nuorodą mūsų siunčiamuose laiškuose.

Informacijos apie mūsų vartotojus naudojimo tikslai

Mes renkame informaciją apie savo vartotojus šiais tikslais:

  • Jums pateikus informaciją pageidaujant gauti mūsų paslaugą, pvz., Jums aktualius informacinius naujienlaiškius, mes apdorosime tą informaciją ir Jums pateiksime mūsų žadėtą medžiagą.
  • kad galėtume bendrauti su Jumis, atsižvelgiant į Jūsų specifinius atliktus veiksmus mūsų svetainėje, pvz., gavus Jūsų žinutę;
  • kad galėtume tobulinti ir personalizuoti mūsų paslaugas tiek savo pačių, tiek trečiųjų šalių kanaluose.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Ši interneto svetainė (www.vilnius-tourism.lt) naudoja taip vadinamus slapukus (angl. cookies).
Slapukai – tai nedidelės informacijos dalelės, kurios yra įrašomos į Jūsų naršyklę kuomet jungiatės prie interneto svetainės. Slapukai saugo informaciją apie Jūsų apsilankymo sesiją tinklalapyje ir daugiausiai yra naudojami statistikos tikslais, tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad jie nesaugo jokios informacijos, kuri galėtų identifikuoti Jūsų tapatybę. Naršydami www.vilnius-tourism.lt svetainę Jūs suteikiate mums teisę naudoti slapukus.


Slapukai gali būti naudingi tiek interneto svetainės savininkui, tiek lankytojui. Savininkas šiuos duomenis gali naudoti norėdamas pritaikyti puslapius individualiems vartotojams, sukurdamas ir užtikrindamas geresnes svetainės lankytojų naršymo galimybes. Pavyzdžiui, slapukų pagalba yra prisimenama informacija, kokias prekes ar paslaugas įdėjote į elektroninės parduotuvės vartotojo prekių krepšelį, arba užfiksuojama, kuriuos puslapius lankote, ar kokia buvo Jūsų sesijos trukmė.

Slapukų nustatymai Jūsų naršyklėje

Daugelio naršyklių nustatymai yra suprogramuoti taip, kad slapukus priimtų automatiškai. Slapukus savo naršyklėje galite ištrinti. Jei nesate tikri, kaip tai padaryti, pasinaudokite pagalbos funkcija.

Atkreipkite dėmesį, kad, jei slapukų naudoti neleisite, tai gali paveikti svetainės funkcionalumus ir vartotojo naršymo galimybes.

Visos naršyklės Jums suteikia galimybę apriboti slapukų naudojimą arba juos išjungti. Tą galite padaryti apsilankę naršyklės nustatymuose. Naršyklė taip pat leidžia patikrinti, kokie slapukai yra išsaugoti Jūsų kompiuteryje, ir tam tikrus slapukus (arba juos visus) Jūs galite ištrinti.

Statistikos tikslais naudojami slapukai

Norėdami įrašyti duomenis apie vartotojo naršymo veiksmus, mes naudojame statistikos įrankį „Google Analytics“. Šie duomenys neleidžia identifikuoti Jūsų kaip asmens, t. y. nustatyti Jūsų asmens tapatybės. Mes įrašome informaciją apie tai, kuriuos puslapius Jūs atidarote, kiek laiko praleidžiate kiekviename puslapyje ir kuriame mieste/ teritorijoje būdami lankotės mūsų svetainėje. Naudodamiesi „Google Analytics“ įrankiu mes galime ištirti vartotojų srautus, naršymo įpročius ir tendencijas. Rinkdami šiuos duomenis mes gauname naudingą informaciją, kurią galime panaudoti savo svetainės tobulinimui.

Mes naudojame slapukus ten, kur Jūsų kompiuterio tekstiniame faile yra saugoma informacija.

Tai yra įprasta praktika. „Google Analytics“ slapukas – tai taip vadinamas pirmosios šalies slapukas (angl. first-party cookie). Jis turi nustatymą, kuris užtikrina, kad slapukas yra ištrinamas automatiškai, jei Jūs negrįžtate į šią svetainę ilgiau nei 24 mėnesius. Vadovaujantis „Google“ nustatytomis „Google Analytics“ naudojimo gairėmis, jokia asmeninė vartotojo informacija čia nėra saugoma. Surinkti duomenys yra saugomi „Google“ serveriuose. Daugiau sužinoti apie tai, kaip „Google“ renka ir saugo vartotojų duomenis, galite Google.com.

Prieš pradedant Jūsų duomenis saugoti „Google“ serveriuose, „Google Analytics“ užslaptina Jūsų IP adresą, ir saugomas IP adresas negali būti naudojamas norint identifikuoti Jus kaip asmenį.

Daugiau apie „Google Analytics“ naudojamų slapukų politiką galite sužinoti čia.

Trečiųjų šalių funkcijos

Mūsų svetainė, taip pat kaip ir daugelis kitų, naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių įrankius. Dažnas pavyzdys – „YouTube“ vaizdo įrašas, kuris yra įterptas ir mūsų svetainėje:Mūsų svetainėje pateikiama ir daugiau įrašų apie slapukų naudojimo politiką: „YouTube“ slapukų politika taip pat yra pateikiama mūsų svetainėje.

Reklamos slapukai

Slapukai yra plačiai naudojami interneto reklamoje. Šių slapukų pagalba nei mes, nei mūsų reklamos partneriai negali gauti asmenį identifikuojančios informacijos.

Pakartotinės rinkodaros slapukai

Mes taip pat naudojame „Google“, „Facebook“ ir „LinkedIn“ tinklų iš anksto paruoštas pakartotinės rinkodaros technologijas. Šių technologijų dėka vartotojams, kurie apsilankė mūsų interneto svetainėse bei kituose interneto šaltiniuose ir išreiškė susidomėjimą mūsų paslaugomis, specifinė reklama gali būti pateikiama „Google Partner“, „Facebook“ ar „LinkedIn“ tinkluose. Šios reklamos yra įterpiamos slapukų – mažų teksto failų, saugomų vartotojo kompiuteryje – pagalba. Šie tekstiniai failai padeda analizuoti vartotojų elgesį tuo momentu, kuomet jie lankosi mūsų tinklalapyje, ir vėliau bus naudojami nukreipti reklamą ir produkto rekomendacijas vartotojams, atsižvelgiant į jų interesus.

Duomenys apie vartotojo elgesį trečiosioms šalims nebus atskleisti. Jūsų asmens duomenys, tokie kaip elektroninio pašto adresas, telefono numeris, kredito kortelės numeris ir pan., nebus renkami, apdorojami ar saugomi.

Tuo atveju, jei konkrečiai pagal Jūsų poreikius atrinktos reklamos gauti nepageidaujate, tinkluose „Google“, „Facebook“ ir „LinkedIn“ šiam tikslui naudojamus slapukus galite išjungti apsilankę tinklo reklamos iniciatyvos svetainės puslapyje, skirtame deaktyvavimo veiksmui atlikti. Naršydami  tinklo reklamos iniciatyvos svetainės puslapyje, skirtame deaktyvavimo veiksmui atlikti, vartotojai taip pat gali išjungti trečiųjų šalių naudojamus slapukus.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate, kad „Google“, „Facebook“ ir „LinkedIn“, siekdami anksčiau minėto tikslo, Jūsų duomenis apdorotų tokiu būdu, kaip aprašyta aukščiau.

Šiuo tikslu taip pat yra taikoma „Google“, „Facebook“ ir „LinkedIn“ privatumo politika, kuri yra atskira nuo mūsų politikos.

© 2009 (pirmasis darbo leidimas), VŠĮ „Vilniaus turizmo informacijos centras“
© 2015 VŠĮ „Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras“
© 2017 VŠĮ „GO Vilnius“