Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Sąlygos

Čia pateikiamos VŠĮ „Go Vilnius“ (į. k. 123641468) svetainių naudojimo sąlygos. Kontaktiniai duomenys pateikti šių Sąlygų pabaigoje.

1. Svetainės naudojimas laikantis šių sąlygų

Visai svetainėje www.vilnius-tourism.lt (toliau – „Svetainė“) vykdomai veiklai taikomos žemiau pateiktos taisyklės. Jei su šiomis taisyklėmis nesutinkate, nedelsdami nustokite naudotis Svetaine. Šias sąlygas galite atsispausdinti ir pasilikti jų kopiją. Tai yra teisėtas mūsų susitarimas, kuris gali būti koreguojamas tik gavus mūsų sutikimą. Mes pasiliekame teisę sąlygas savo nuožiūra keisti, pakeičiant jas Svetainėje. Tokias Svetainėje siūlomas įsigyti prekes ar paslaugas, kaip ekskursijos, viešbučių rezervavimas ir apsipirkinėjimas, teikia mūsų partneriai, todėl sutartis yra sudaroma tarp vartotojo ir mūsų partnerio, o ne VŠĮ „GO Vilnius“. Nors „Go Vilnius“ deda pagrįstas pastangas, siekdama užtikrinti, jog Svetainėje būtų skelbiami tik patikimi tiekėjai, tačiau ji neprisiima jokios atsakomybės, atsiradusios dėl tokių tiekėjų ir partnerių. Visiems tokiems pardavimams yra taikomos sąlygos, kurios yra sudarytos tarp partnerio ir Svetainėje apsilankiusio vartotojo. Prieš ką nors užsirezervuodamas, vartotojas įsipareigoja perskaityti kiekvieno partnerio taikomas sąlygas ir su jomis sutikti. Kadangi sutartis yra sudaroma tarp vartotojo ir partnerio, kilus bet kokiems klausimams ar skundams, kreipkitės tiesiogiai į partnerį. Norėdami atšaukti ar pakoreguoti rezervaciją, privalote tiesiogiai susisiekti su partneriu.

2. Informacijos tikslumas

VŠĮ „GO Vilnius“ (toliau – „mes“) dės visas įmanomas pastangas, siekdama užtikrinti, kad visa Svetainėje skelbiama informacija būtų tiksli. Jei Svetainėje rasite netikslios informacijos, prašome mus apie tai informuoti, kad galėtume ją kuo greičiau pataisyti, jei su ja sutiksime. Prieš pasikliaudami bet kokia informacija, turėtumėte ją savarankiškai patikrinti. Mes netvirtiname, kad ši informacija yra tiksli, atnaujinta ar išsami ir neprisiimame jokios atsakomybės už kokius nors nuostolius ar žalą, padarytą dėl netikslios informacijos. Šioje Svetainėje yra didelis duomenų kiekis, todėl joje neišvengiamai pasitaikys klaidų, ypač atsiradusių dėl pasikeitusių ar atšauktų įvykių datų ir laiko. Patariame prieš ką nors organizuojant, šios informacijos teirautis tiesiogiai iš įvykio organizatorių.

3. Mūsų atsakomybė

Šioje Svetainėje informaciją teikiame, netaikydami jokio prieigos mokesčio ir neprisiimdami jokios atsakomybės už pateikiamą informaciją. Informacija ir visos nuorodos į kitas svetaines yra pateikiama dėl patogumo kaip papildoma priemonė, leidžianti pasinaudoti ten pateikta informacija. Mes neprisiimame atsakomybės už kitose svetainėse pateikiamą turinį ar informaciją. Trečiųjų šalių svetainėse gali būti informacijos, su kuria VŠĮ „GO Vilnius“ gali sutikti arba nesutikti. Kitų svetainių, į kurias nukreipiame, naudojimą gali reglamentuoti jose pateiktos sąlygos. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad svetainių naudojimo sąlygos gali kardinaliai skirtis nuo čia pateiktų.

VŠĮ „GO Vilnius“ negarantuoja, kad šioje svetainėje arba serveryje nebus virusų ar kitų žalingų elementų, o pati svetainė veiks be pertrūkių ar trukdžių.
VŠĮ „GO Vilnius“ neatsako už jokius tiesioginius, netiesioginius, atsitiktinius, konkrečius ar pasekminius nuostolius, gautą pelną ar verslo trukdžius, kurie atsirado dėl svetainės naudojimo arba jos neveikimo.

4. Autorių teisės

Svetainės www.vilnius-tourism.lt autorių teisės priklauso VŠĮ „GO Vilnius“. Šias teises saugo įstatymai. Jei nuspręsite naudoti šioje svetainėje pateiktą medžiagą, atidžiai perskaitykite nurodymus, kaip ją galima naudoti.
Svetainėje www.vilnius-tourism.lt yra naudojamos nuotraukos, kurios arba kurių naudojimo teisės priklauso VŠĮ „GO Vilnius“. Nei vienos iš šių nuotraukų negalima atgaminti, perduoti ar skelbti jokia forma arba priemonėmis, įskaitant elektronines, mechanines, fotokopijavimo ar kitas, prieš tai negavus rašytinio VŠĮ „GO Vilnius“ leidimo. Taip pat šioje svetainėje gali būti trečiųjų šalių nuotraukų ar logotipų, kurie priklauso atitinkamiems jų savininkams. Jūs sutinkate nenaudoti ir nerodyti jų jokioje formoje ar jokiomis priemonėmis prieš tai negavę raštiško nuotraukos ar logotipo savininko leidimo.
VŠĮ „GO Vilnius“ logotipas yra sertifikuota šios įmonės nuosavybė, įregistruota Europos Sąjungos prekių ženklų registre. Šioje svetainėje paminėti kiti prekių ar įmonių pavadinimai gali būti atitinkamų savininkų arba įmonių prekės ženklai. Prieigos prie šios svetainės suteikimas nereiškia, kad netiesiogiai arba atsisakydamas teisių, įgyjate kokią nors licenciją arba teises, pagal kurias galėtumėte naudoti šioje svetainėje pateiktus prekių ženklus arba kitą intelektinę nuosavybę be išankstinio raštiško VŠĮ „GO Vilnius“ arba trečiosios šalies savininko sutikimo.

5. Draudimas naudotis Svetaine

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra visam laikui arba laikinai uždrausti vartotojams lankytis šioje Svetainėje. Toks vartotojas apie tai turėtų būti informuotas ir privalėtų nebenaudoti Svetainės jokiu kitu vardu arba naudodamasis kito vartotojo prisijungimu.
6. Bendra informacija
Bet kokie oficialūs teisiniai pranešimai turėtų būti mums siunčiami šių Sąlygų pabaigoje nurodytu adresu arba el. paštu. Jei mes nepasinaudojame mums suteikta teise, tai nereiškia, kad tokios teisės atsisakome. Pagal šį susitarimą negalite kitam asmeniui priskirti arba perduoti jums suteiktų teisių.

Platesnė informacija
VŠĮ „Go Vilnius“ (įmonės kodas 123641468) yra oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra.

„Go Vilnius“ kontaktiniai duomenys:
„Go Vilnius“
Gynėjų g. 14,
LT-01109 Vilnius, Lietuva
El. pašto adresas: go@vilnius.lt
Tel.: +370 5 262 9660