Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Turizmo diena Vilniuje

sveskime pasauline turizmo diena kartu 2017

Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena, ši šventė pradėta minėti nuo 1980-ųjų. Pasaulio turizmo organizacijos vadovai kasmet kreipiasi į turizmo sektorių koordinuojančias institucijas, kviesdamas minėti profesinę šventę ir atsižvelgti į siūlomą Pasaulinės turizmo dienos temą. Šių metų Turizmo dienos tema „Darnusis turizmas vystymuisi“. Visame pasaulyje vyksta įvairūs pažintiniai ir pramoginiai renginiai, kurie ragina keliauti atsakingai – gerbti vietos tradicijas ir kultūrą, tausoti aplinką, padėti vystytis vietos bendruomenėms ir verslui.

Vilnius šįmet kviečia visus paminėti Turizmo dieną aktyviai keliaujant ir kartu saugant unikalų gamtos bei kultūros paveldą mieste. „Turizmo diena yra puiki proga atsigręžti į tai, ką mes turime išskirtinio ir kuo didžiuojamės – pirmiausia, tai Senamiestis, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, nuostabi architektūra, žaliosios miesto erdvės ir parkai. Galbūt patys ne visuomet įvertiname ir tai, kad turime švarų orą ir geriamą vandenį, išgaunamą iš žemės gelmių. Tik brangindami savo didžiausią turtą ir gyvendami bei keliaudami atsakingai galime išsaugoti tai ateities kartoms. Kviečiame vilniečius „Keliauti. Mėgautis. Gerbti“ („Travel. Enjoy. Respect.“) ir paruošėme įdomią pažintinę programą, kurioje jų laukia nemokamos ekskursijos bei pramogos“ – kalbėjo „Go Vilnius“ Turizmo ir konferencijų biuro vadovė Jolanta Beniulienė.

Programa Vilniuje

www2.unwto.org/home-wtd-2017
www.tourism4development2017.org