Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Prasidėjo didžiausia konferencijų turizmo paroda Baltijos šalių regione CONVENE

C_1Vasario 89 dienomis Vilniuje parodų centre „Litexpo“ vykstančioje parodoje – kontaktų mugėje susitinka per 900 konferencijų verslo profesionalų. Daugiau nei 165 potencialių užsienio klientų (didžioji dalis iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Prancūzijos, Rusijos, Skandinavijos ir Beniliukso šalių), besidominčių tarptautinių renginių organizavimo galimybėmis Lietuvoje ir Baltijos regione per 2 dienas turės daugiau kaip 3600 susitikimų su konferencijų turizmo verslo atstovais (viešbučiais, agentūromis, netradicinėmis renginių organizavimo vietomis, konferencijų biurais, konferencijų centrais, įvairiais specializuotų paslaugų teikėjais) iš Lietuvos ir kaimyninių valstybių.

„Tarptautinė konferencijų turizmo bendruomenė Vilniuje susirenka jau penktus metus iš eilės. Per tą laiką paroda – kontaktų mugė CONVENE susikūrė nepriekaištingą reputaciją ir tapo kertiniu konferencijų turizmo renginiu Baltijos šalių regione. Kartu su CONVENE auga ne tik Vilnius, bet ir visas regionas: gerėja paslaugų standartai, duodamas milžiniškas impulsas įspūdingai infrastruktūros plėtrai Lietuvos sostinėje. Renginio metu užmegzti kontaktai padeda kurti tarptautinius ryšius, stiprina regiono ekonominį bendradarbiavimą. Tai, kad toks renginys vyksta Vilniuje, yra labai stiprus mūsų miesto pareiškimas visai konferencijų verslo bendruomenei regione“, – renginio atidarymo metu kalbėjo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

CONVENE organizuojanti Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra Go Vilnius itin džiaugiasi, kad šiemet parodoje  dalyvaus ir ieškos  galimybių organizuoti čia savo korporatyvinius renginius tokie pasauliniai gigantai: „Nissan“, „HP“, „Ecovis“, „Ricoh-International“, „ECCO – European Cancer Organization“, „Alzheimer Europe“, „Kaercher LLC“, „Gazprom StroyTEK Salavat“.

„Go Vilnius“ Turizmo ir konferencijų biuro vadovė Jolanta Beniulienė: „Tokių partnerių iš užsienio pritraukimas mums yra didžiulis laimėjimas ir įrodymas, kad tiek Vilnius, tiek visas regionas yra pasiruošęs priimti ir aptarnauti pasaulinio masto verslo renginius. Dėkodami Vilniaus verslo bendruomenei, mūsų partneriams, matome, kaip per 5 bendro darbo metus stipriai pasistūmėjome į priekį ir kokį potencialą sugebėjome atskleisti esamiems ir būsimiems renginių organizatoriams iš viso pasaulio. Džiugu, kad svariai prisidedame prie šios ekonomikai itin svarbios industrijos plėtros.“

CONVENE renginyje vyks ir edukacinė programa – joje bus svarstomos naujausios konferencijų turizmo rinkos tendencijos, gilinamasi į technologinius konferencijų industrijos sprendimus, skiriamas dėmesys komunikacijos tarp kliento ir tiekėjo svarbai. Taip pat panelinių diskusijų metu bus aptariami korporatyvinio kliento lūkesčiai ir dalijimosi ekonomikos įtaka pakankamai konservatyviam konferencijų organizavimo verslui. Programą vasario 8–9 dienomis nemokamai lankyti gali visi besidomintys tarptautinių konferencijų ir verslo renginių industrija. Negalintys dalyvauti edukacinėje programoje, renginio organizatorių yra kviečiami stebėti tiesioginę renginio transliaciją iš „Litexpo“ parodų centro www.convene.lt.

CONVENE organizuoja VšĮ “GO Vilnius”. Projektą remia LR Ūkio ministerija ir Vilniaus miesto savivaldybė. Organizaciniai partneriai: „LITEXPO“, „Baltic Travel Group“, „West Express“, „Holiday Inn Vilnius“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, „Artis Centrum Hotels“, „Novotel Vilnius Centre“, „Comfort Hotel LT“, „Artagonist Art  Hotel“, „Relais & Chateaux Stikliai Hotel”.

Daugiau informacijos:

JUSTINA ŽUKLYTĖ

Viešųjų ryšių projektų vadovė
Go Vilnius | Oficiali Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra
Vilniaus g. 22, LT-01402 Vilnius
+370 617 45202
justina.zuklyte@vilnius.lt
www.govilnius.lt

2017 02 08