Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Prie VŠĮ „GO Vilnius“ komandos jungiasi korporatyvinių reikalų specialistas Giedrius Karsokas

Giedrius KarsokasVŠĮ „GO Vilnius“ verslo skyriaus vadovu pradėjo dirbti korporatyvinių reikalų specialistas Giedrius Karsokas.

Beveik du dešimtmečius darbo patirties skatinant produktyvius verslo ir valdžios santykius turintis specialistas yra dirbęs Savivaldybių asociacijoje, Europos reikalų ministerijoje, IT bendrovėje „Microlink Group“  ir AB „Orlen Lietuva“ (tuo metu AB “Mažeikių nafta”). Taip pat dirbo Ignalinos atominės elektrinės korporatyvinės komunikacijos ekspertu bei nepriklausomu korporatyvinės komunikacijos konsultantu ir lobistu.

„Vienas GO Vilnius svarbiausių tikslų – didinti Vilniaus patrauklumą verslui ir investicijoms, ir laiduoti sklandų įmonių bei investuotojų įsiliejimą į gerėjančią mūsų verslo ekosistemą. Giedriaus patirtis ir įgūdžiai ypač pravers bendraujant su verslo vadovais ir sprendžiant su verslo pritraukimu susijusius biurokratinius bei informacinius klausimus,” – sako VšĮ „GO Vilnius” direktorius Dr. Darius Udrys.

Vasarą suformuotos naujos savivaldybės viešos įmonės „GO Vilnius“ rinkodaros ir verslo skyriai prijungiami prie Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro, kurie ir toliau rūpinsis į Vilnių atvykstančiais turistais.

2016 10 12