Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Prisijunkite prie savaitgalio ekskursijų lietuvių kalba

Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia vilniečius ir miesto svečius dalyvauti teminėse ekskursijose po gražiausias senamiesčio vietas. Ekskursijos vyks pėsčiomis.

Silva Rerum 2Rugsėjo 1 d. (šeštadienis) ekskursija „Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum II“

Pradžia 12 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 9 Eur.

Ekskursija “Vilnius K.Sabaliauskaitės romane ”Silva rerum” neabejotinai tapo vienu mėgstamiausių miesto maršrutų. Nuo šiol jūs galite keliauti po Vilnių ir antrojo romano, “Silva rerum II” pėdsakais. Kitas laikotarpis, kitokia koncepcija ir dar daugiau įdomybių: romano autorė vėl pasistengė, kad Vilniaus istorijos gerbėjai liktų nustebinti ir sužavėti.

 

 

 

 Rugsėjo 8 d. (šeštadienis) ekskursija „Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum III“

Pradžia 12 val.Silva Rerum 3
Trukmė 2 val.
Kaina 9 Eur.

Kaip pasakoja Kristina Sabaliauskaitė, „nuo ankstesniųjų ekskursijų šioji esmiškai skiriasi tuo, jog nebereikės kaip anksčiau „įjungti vaizduotę“ – daugybė XVIII a. vidurio objektų yra išlikę ir juos išvysime it patys būtume romano „Silva rerum III“ herojai. Šįkart keliausime po nežinomą Radvilų Vilnių ir po „Vilniaus baroko mokyklos“ šedevrus (būtent tuo pavadinimu žinoma mūsiškė Rokoko architektūra). Jei austrai turi Wolfgangą Amadėjų Mozartą muzikoje, mes turime Johaną Kristupą Glaubitzą architektūroje. Apie šį Rokoko virtuozą nemažai sužinosime ekskursijos metu, išgirsime ne vieną plačiajai visuomenei nežinomą paslaptį ir legendą, tačiau maloniausia, kad šį maršrutą galima pavadinti „nacionalinio pasididžiavimo pasivaikščiojimu“ – tai bus kelionė po architektūros ir dailės kūrinius, kuriais Vilnius ir Lietuva žinomi pasaulio meno istorijoje“.

.

Rugsėjo 15 d. (šeštadienis) ekskursija „UŽUPIO RESPUBLIKA“

Pradžia 12 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur.Užupis’ Border Crossing

Užupis yra vienas seniausių Vilniaus rajonų, istoriniuose šaltiniuose minimas jau XVI amžiuje. Tuomet tai buvo vargingųjų gyventojų priemiestis, kurį vilniečiai dar ilgai stengdavosi aplenkti. Tačiau laikui bėgant Užupyje pradėjo kurtis menininkai, kurie Užupį pavertė tikra menininkų respublika su savo valdžia, konstitucija, himnu, tradicijomis ir šventėmis. Užupio angelo skulptūra simbolizuoja laisvę ir saugo užupiečius.

.

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centruose – Pilies g. 2 (Restoranas „Grey“) ir Didžioji g. 31 (Rotušė) kasdien nuo 9 iki 18 val.

Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660.

2018 08 30