Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Rekordiniai 2016 metai – Vilnius pasitiko milijoninę lankytoją

Vilnius welcomes one millionth visitor

Su vyru paminėti trečiųjų vestuvių metinių skrisdama suomė Jenni Ukkonen nesitikėjo, kad ją ir visus skrydžio iš Helsinkio keleivius, nutūpus Vilniuje pasitiks ir sveikins miesto meras Remigijus Šimašius ir kad ji taps milijonine sostinės viešnia 2016 metais.

2016 gruodžio 28 d., 11:10min. Vilniuje nutūpė lėktuvas iš Helsinkio, kuris atskraidino rekordinį, milijoninį Vilniaus miesto lankytoją 2016 metais. Toks Vilniuje per metus apsilankančių svečių skaičius yra didžiausias per visą Nepriklausomybės laikotarpį.

Visus tik į bagažo atsiėmimo salę įžengusius skrydžio Helsinkis-Vilnius AY 131 keleivius pasitiko Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, daina „Mano kraštas“ pasveikino mažieji choro „Ąžuoliukas“ atlikėjai. Visiems laimingojo  skrydžio keleiviams buvo įteiktos atminimo dovanos – „Vilnius City Card“ kortelės, su kuriomis svečiai galės nemokamai lankytis daugelyje turistų pamėgtų Vilniaus vietų, suvenyrai su Vilniaus miesto simbolika.

Visiems laimingojo skrydžio keleiviams buvo išdalinti Kalėdų eglutės žaisliukai, kuriuose buvo milijoninio miesto svečio bilietas. Loterijos laimėtoja tapo Jenni Ukkonen, jai R. Šimašius įteikė simbolinį čekį – dovaną. Atsiimdama prizą Jenni itin džiaugėsi laimėjimu ir papasakojo, kad šiandien jai – dviguba šventė, o šis apsilankymas Vilniuje yra ne pirmas. Jenni pasakojo, kad paskutinį kartą su vyru čia lankėsi prieš trejus metus, netrukus po savo vestuvių, o šiandien pora švenčia trečiąsias vestuvių metines, kurių paminėti ir atvyko į Lietuvos sostinę.

Pasinaudojusi laimėta dovana dviems Jenni Ukkonen bet kuriuo metu 2017 metais galės nemokamai atskristi į Vilnių, apsigyventi 5 žvaigždučių viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral Square“, kur galės mėgautis SPA malonumais, o visos viešnagės metu po įžymias Vilniaus vietas ją lydės asmeninis gidas.

Daugiau informacijos:
Justina Žuklytė
Viešųjų ryšių projektų vadovė
Go Vilnius | Oficiali Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra
Vilniaus g. 22, LT-01402 Vilnius
+370 617 45202
justina.zuklyte@vilnius.lt

2016 12 28