Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Renginių organizatoriams – galimybė pažinti Vakarų rinkas

Pagrindinė trečiosios parodos-kontaktų mugės CONVENE, vyksiančios kitų metų vasario 11-12 dienomis Vilniuje, edukacinės programos tema – kaip parduoti savo paslaugas Vakarams. Šiemet renginio organizatoriai, atsižvelgdami į ankstesnių mugių rezultatus, ekonominius iššūkius ir verslo atstovų pageidavimus, sudarys galimybę Lietuvos konferencijų turizmo verslo dalyviams geriau pažinti Vakarų šalių rinkas ir išplėsti kontaktus su jomis.

„Norime, kad CONVENE būtų ne tik vieta plėtoti verslo kontaktus, bet ir „augti“ profesine prasme. Renginio metu daug dėmesio skirsime Lenkijos, Vokietijos ir Skandinavijos rinkų pažinimui, stengsimės padėti dalyviams suprasti, kokie šių rinkų verslo renginių organizavimo poreikiai, kaip teisingai prisistatyti. Mūsų paslaugos yra labai konkurencingos tiek kainos, tiek kokybės prasme. Tereikia išmokti jas pateikti“, – sako CONVENE organizuojančio Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

Apie žinių poreikį kalba ir patys renginių organizavimo verslo dalyviai. Viešbučiams bei kitoms renginių organizavimo vietoms aktualu parduoti savo sales, maitinimą, kambarius, renginių organizatoriams – visą paslaugų paketą, idėjas, programas. Konferencijų biurų tikslas kuo patraukliau pristatyti savo miestą bei šalį ir pritraukti daugiau tarptautinių renginių: konferencijų, kongresų, seminarų.

Kitų metų vasario 11-12 dienomis Vilniuje, „Litexpo“ vyksiančioje parodoje-kontaktų mugėje CONVENE savo paslaugas pristatys Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedija, Danijos, Suomijos, Baltarusijos ir Rusijos konferencijų bei kitų renginių organizavimo verslo atstovai.

Pagrindinis renginio organizatorius yra VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, agentūra „Baltic Travel Group“, viešbučiai „Holiday Inn Vilnius“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, „Artis Centrum Hotels“, „Novotel Vilnius Centre“. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir LR Ūkio ministerija. Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į parodą-kontaktų mugę CONVENE jau gali registruotis internetu www.convene.lt

Daugiau informacijos:
Jolanta Beniulienė
Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė
+370 618 81598, jolanta.beniuliene@vilnius.lt

2014 10 08