Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Renginių sėkmės paslaptys – iš J.Morkūno ir R.Vainienės lūpų

Koks turi būti renginys, kad įsimintų ilgam? Į šį ir daugelį kitų klausimų jau kitą savaitę parodoje-kontaktų mugėje CONVENE 2014 atsakys renginio pranešėjai – ekonomistė Rūta Vainienė bei renginių organizatorius Jogaila Morkūnas. Edukacinę programą remia „Penki TV”, kurie pasirūpins tiesiogine jos transliacija svetainėje www.convene.lt.

Kas palieka didžiausią įspūdį po renginio ir ką daryti, kad įspūdis būtų teigiamas – vertingi patarimai nuskambės iš nepriklausomos ekonomistės R.Vainienės lūpų. R.Vainienės patirtis apima ne tik ekonomikos, pinigų ir finansų, bet ir viešosios komunikacijos sritis. Ji dalyvavo šimtuose renginių, daugelyje jų skaitė pranešimus ir puikiai žino, ko renginių dalyvis niekada neparašys vertinimo anketose.

Ilgametis renginių organizatorius J.Morkūnas, pastarąjį pusmetį organizavęs dešimtis Gala vakarienių ES ministrams ir prezidentams, atskleis paslaptis, kurios padės tiek rengiant tūkstančio žmonių konferenciją, tiek dešimties žmonių gimtadienį.

Šių ir daugelio kitų ekspertų pranešimus galima išgirsti jau kitą savaitę, vasario 12-13 dienomis parodų centre LITEXPO antrą kartą vyksiančioje parodoje-kontaktų mugėje CONVENE. Edukacinėje programoje pranešimus skaitys ne tik lietuviai, bet ir garbingi svečiai iš užsienio: turizmo sektoriaus, komunikacijos bei rinkodaros ekspertai. Patirtimi dalysis didžiausio pasaulyje kelionių portalo TripAdvisor atstovas Europai Thomas Bangert, garsus rinkodaros specialistas Lucas Chénier, praėjusiais metais teisėjavęs reklamos festivalyje „ADrenalinas”. Taip pat daugybė kitų pripažintų ekspertų, kurie negailės praktinių patarimų, kaip bendrauti su agentūromis, ieškančiomis vietos renginiams, kaip geriausiai pristatyti savo verslą pasinaudojant kelionių planavimo įrankiais internete, kaip efektyviai perteikti žinutę auditorijai ir kaip marketingo tikslams panaudoti renginius.

CONVENE edukacinė programa yra nemokama ir skirta visiems užsiregistravusiems (www.convene.lt) parodos-kontaktų mugės lankytojams bei dalyviams.

CONVENE vyks vasario 12-13 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“. Mugėje dalyvaus apie 160 tarptautinių renginių, konferencijų organizatorių iš įvairių Europos šalių. Savo paslaugas pristatys apie 70 parodos-kontaktų mugės dalyvių iš Baltijos jūros šalių regiono.

CONVENE organizuoja VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“, agentūros „ViaConventus“ ir „Baltic Travel Group“ bei Vilniaus viešbučiai: Artis, Holiday Inn, Novotel, Comfort Hotel LT, Radisson Blu Lietuva, Radisson Blu Astorija ir Kempinski Hotel Cathedral Square. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir LR ūkio ministerija.

Daugiau informacijos:
Jolanta Beniulienė
Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė
+370 618 81598, jolanta.beniuliene@vilnius.lt

2014 02 05