Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Šią vasarą Vilniuje turizmo savanoriai budėjo beveik 1000 valandų

Vilniaus turizmo savanoriaiVilniaus svečių gerove šią vasarą rūpinosi ne tik turizmo informacijos centrų, viešbučių, restoranų ir kitų įstaigų darbuotojai, bet ir Vilniaus turizmo savanoriai. Moksleiviai, studentai, mamos su vaikais ir kiti vilniečiai šią vasarą 946 valandas budėjo labiausiai turistų lankomose sostinės vietose ir teikė jiems informaciją.

Vilniaus turizmo savanorių projektą organizuojančios turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ atstovai džiaugiasi, kad projekte aktyviai dalyvavo miesto bendruomenė, o sostinė dėl to tapo dar svetingesnė visiems atvykstantiems.

Statistikos departamento duomenys rodo, kad 2017 metų sausio–birželio mėnesiais Vilniaus miestas sulaukė 5,9 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais.

„Esame dėkingi visiems savanoriams, kurie savo vasaros dienas ir vakarus paskyrė miestui ir jo svečiams. Džiaugiamės, kad šis Vilniui svarbus projektas sulaukė didelio pasisekimo ir bendruomenės įsitraukimo. Jis parodo, jog kiekvienas galime prisidėti prie to, kad užsienio svečiai sostinėje pasijustų laukiami,“ – sakė „Go Vilnius“ laikinai einanti direktorės pareigas Inga Romanovskienė.

2017 metų pirmąjį pusmetį Vilniaus apgyvendinimo įstaigos sulaukė 497 720 svečių, kurie čia praleido 928 850 naktis. Daugiausia svečių sulaukta iš Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Latvijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės, Norvegijos ir Švedijos.

Vilniaus turizmo informacijos centruose per pirmąjį pusmetį apsilankė 53 243 žmonės: 14 proc. daugiau nei tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu.

2017 08 31