Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Svetingumo mokymai „Svetingumas – raktas į sėkmę“

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Turizmo skyrius organizuoja mokymus „Svetingumas – raktas į sėkmę“, skirtus galerijų ir muziejų darbuotojams.

Mokymais siekiama didinti kultūros organizacijų atstovų supratimą apie svetingumą bendraujant su partneriais ir lankytojais, kokybiško aptarnavimo ir komunikacijos su lankytojais, bei bendradarbiavimo su turizmo atstovais svarbą.

Sutikdami svečią visada stengiamės sudaryti jam gerą įspūdį, įtikti ir patikti, suprasti, kas jam svarbu, kad jis liktų patenkintas ir norėtų sugrįžti. Visa tai padeda klientui susidaryti nuomonę apie mūsų svetingumą, pagarbą jam.

Lauksime Jūsų visų, jaunų ir jau turinčių patirties, norinčių papildyti savo žinių bagažą naujomis ir tapti dar svetingesniais darbuotojais!

Mokymai vyks 2014 m. balandžio 29 d. Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje (Konstitucijos per. 3, II aukštas). Laikas: 8.45 – 17.00, atsisiųsti programą.

Visus, norinčius dalyvauti mokymuose prašome registruotis el. paštu jurate.jazbutyte@vilnius.lt iki balandžio 25 d. Registracijai pateikite savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. paštą bei atstovaujamą organizaciją.

Mokymai nemokami.

Daugiau informacijos:
Turizmo skyriaus vyr. specialistė Jūratė Jazbutytė
Tel. 211 2313, el.paštas jurate.jazbutyte@vilnius.lt

 

2014 04 24