Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

TripAdvisor apdovanos geriausius Lietuvos viešbučius

Šių metų parodos-kontaktų mugės CONVENE metu didžiausias pasaulyje kelionių portalas TripAdvisor pirmą kartą Lietuvoje gyvai įteiks „Travelers’ Choice™“ apdovanojimus keliautojų išrinktiems geriausiems 2015 metų Lietuvos viešbučiams. Parodoje-kontaktų mugėje CONVENE, vyksiančioje vasario 11-12 dienomis Vilniuje, „Litexpo“, susirinks virš 300 konferencijų bei kitų renginių organizavimo verslo profesionalų iš įvairių šalių.

TripAdvisor atstovas Europai Thomas Bangert apdovanos tris geriausius šių metų Lietuvos viešbučius. Jau 13-ą kartą organizuojamuose kasmetiniuose rinkimuose 8151 apgyvendinimo įstaiga įvairiose pasaulio šalyse pateko į savo šalies geriausiųjų dešimtukus, kurie sudaromi remiantis milijonais keliautojų įvertinimų ir nuomonių. Šių rinkimų laimėtojai keliautojų įvertinti už puikų aptarnavimą ir kokybiškas paslaugas.

Apdovanojimo ceremonija įvyks vasario 11 dieną, 11 val. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Didžiausio pasaulyje kelionių portalo TripAdvisor atstovas Thomas Bangert CONVENE edukacinės programos dalyviams taip pat skaitys ir pranešimą. Edukacinėje programoje – daug kitų profesionalų, kurie su renginio dalyviais dalinsis savo žiniomis ir įžvalgomis įvairiomis konferencijų turizmo temomis.

Šių metų CONVENE edukacinės programos naujiena – išsamus Vokietijos, Lenkijos ir Skandinavijos konferencijų turizmo rinkų pristatymas. Organizatorių teigimu, jis turėtų būti itin naudingas verslui, ieškančiam naujų klientų, o ypač tiems, kurie priversti dairytis naujų galimybių, atsižvelgiant į situaciją Rusijoje.

„Vilniuje vykstantis CONVENE jau trečius metus iš eilės surenka stipriausius konferencijų turizmo profesionalus iš Baltijos jūros regiono ir kitų šalių. Šiais metais dalyviams siūlome labai stiprią edukacinę programą ir nuoširdžiai tikimės, kad galimybe užmegsti naujus kontaktus pasinaudos kuo daugiau mūsų verslo atstovų”, – sako CONVENE organizuojančio Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

Pagrindinis CONVENE organizatorius yra VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, agentūra „Baltic Travel Group“, viešbučiai „Holiday Inn Vilnius“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, „Artis Centrum Hotels“, „Novotel Vilnius Centre“, „Amberton Hotels“ ir „Crowne Plaza Vilnius“. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir LR Ūkio ministerija. Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į parodą-kontaktų mugę CONVENE gali registruotis internetu www.convene.lt

Daugiau informacijos:
Jolanta Beniulienė
Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė
+370 618 81598, jolanta.beniuliene@vilnius.lt

 

2015 02 05