Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Silva rerum II

Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum II“

Ekskursija “Vilnius K.Sabaliauskaitės romane ”Silva rerum” neabejotinai tapo vienu mėgstamiausių miesto maršrutų. Nuo šiol jūs galite keliauti po Vilnių ir antrojo romano, “Silva rerum II” pėdsakais. Kitas laikotarpis, kitokia koncepcija ir dar daugiau įdomybių: romano autorė vėl pasistengė, kad Vilniaus istorijos gerbėjai liktų nustebinti ir sužavėti.

Naujovė – ir pasirenkama ekskursijos pagal “Silva rerum II” trukmė – įprastinė (2 val.) ir išplėstinė (3 val.), kurios metu galima išvysti unikalius Nacionalinio muziejaus eksponatus ir bažnytinio meno vertybes.

1700-1710 metai, Vilnius siaubiamas Šiaurės karo ir maro: ekskursijų lankytojai turės galimybę žingsniuoti epidemijos plitimo keliu, aprašytu romano puslapiuose, pakeliui daug sužinodami ne tik apie tragedijas, mūšius ir egzekucijas, bet ir apie daugybę paslaptingų ir nepaprastų dalykų. Kai kurie jų – miestą globojantys šventieji paveikslai ar stebuklingas gydomasis šaltinis, tebėra ir šiandien. Kiti – gražiausios bažnyčios, prabangūs kvartalai – negrįžtamai pranykę amžių negandose. Taip pat sužinosite, kur būta Birontų rūmų, kur klajojo raudonoji Maro Mergelė, turėsite galimybę išvysti daiktus, kokius galėjo lytėti romano personažai ir sužinosite, kodėl ir kaip autorę įkvėpė Vilniaus baroko perlas – Šv.Petro ir Povilo bažnyčia.

Ekskursiją veda profesionalūs gidai pagal romano autorės, menotyrininkės Kristinos Sabaliauskaitės parengtą maršrutą.

EKSKURSIJŲ UŽSAKYMAS

Vilniečiai ir miesto svečiai gali užsisakyti ekskursijas draugų, bendradarbių grupėms. Jeigu grupė užsisako išplėstinę ekskursiją (3 val.), jos pradžios laikas turėtų būti ne vėliau kaip 15:00 val. Išplėstinė ekskursija gali būti organizuojama antradieniais – sekmadieniais (spalio – balandžio mėn. trečiadieniais – sekmadieniais).

Trukmė — įprasta 2 val., išplėstinė 3 val., pėsčiomis
Kaina – 87 Eur (įprasta), 113 Eur (išplėstinė)
Dalyvių skaičius — iki 25 asmenų
Kalba — lietuvių

Informacija ir užsakymas darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Tel. +370 5 262 9660, el. paštas tours@vilnius.lt.

Užsakymo forma