Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Turizmo informacijos centrų darbo laikas ir muziejų lankymas šventinėmis dienomis

TIC
Vilniaus turizmo informacijos centrų darbo laikas:

Kovo 10 d. centrai dirba 1 val. trumpiau (Vilniaus g. ir Didžioji g. – iki 17:00, oro uoste iki 18 val.)
Kovo 11 d., Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, dirba du centrai (Vilniaus g. 9:00-17:00, oro uoste 10:00-18:00)
Kovo 12 d. centrai dirba įprastu laiku (Vilniaus g. ir Didžioji g. – iki 18:00, oro uoste iki 19 val.)

Mindaugo paminklasMuziejų lankymas:

Lietuvos nacionalinis muziejus:

Kovo 11-ąją Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia nemokamai aplankyti ekspozicijas ir parodas Naujajame (Arsenalo g. 1) ir Senajame (Arsenalo g. 3) arsenaluose, Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje (Bokšto g. 20/18) bei Signatarų namuose (Pilies g. 26). Signatarų namuose jūsų laukia kūrybinė užduotis: prakalbinti eksponatus ir išspręsti galvosūkį.

Genocido aukų muziejus ir Tuskulėnų memorialinis kompleksas:

Kovo 11 d. Genocido aukų muziejus (Aukų g. 2A) 10–18 val. – muziejaus ekspozicijų ir Konferencijų salėje eksponuojamos Vytauto Didžiojo karo muziejaus kilnojamosios parodos „Prisiekę kovoti už laisvę“ nemokamas lankymas.

Tuskulėnų rimties parko memorialinis kompleksas (Žirmūnų g. 1F, 1N) 10–18 val. – muziejaus ekspozicijos, parodos ir koplyčios-kolumbariumo nemokamas lankymas 11–14 val.

Valdovu rumaiValdovų rūmai:

Kovo 11 d., Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, dalyvauti ekskursijose ir meninėje studijoje, savarankiškai apžiūrėti muziejaus ekspozicijas ir tarptautinę parodą „Praemiando incitat. Šventojo Stanislovo ordinas“bus galima įsigijus bilietą už simbolinę – 1 euro – kainą. Į ekskursijas būtina registruotis iš anksto.

Svetingumo savaitgalis naujame Valstybės pažinimo centre kovo 12-13 d.:
Duris ką tik atvėręs Valstybės pažinimo centras kviečia kovo 12–13 dienomis (šeštadienį ir sekmadienį) į pirmąjį Valstybės pažinimo centro svetingumo savaitgalį. Šį svetingumo savaitgalį bus atviros visos centre veikiančios parodos ir ekspozicijos. Būtina išankstinė registracija į ekskursijas.

Oficiali Kovo 11-osios renginių programa

2016 03 10