Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

5 idėjos pasimatymui Vilniuje

Valentino diena Vilniuje gali būti išties įsimintina. Štai keli patarimai, kur praleisti vasario 14-osios vakarą, bei šiai progai tinkamų pramogų pasiūlymai.

Raskite saldžių staigmenų

Kad ypatingas vakaras paliktų saldžių prisiminimų, užsukite į desertinę. „Sugamour“ tiks tiems, kasd nori šventiškos atmosferos, mat prabangus šios vietos interjeras padės ją sukurti. „Atostogos“ patiks ieškantiems mažiau formalios aplinkos, nes šios vietos pavadinimas gerai apibūdina ir joje tvyrančią nuotaiką. O senamiestyje esanti „Mamma Mia!“ pasiūlys ne tik desertų, bet ir gero vyno bei užkandžių.

Praleiskite vakarą kine

Ne viena pora iš holivudinio filmo per pasimatymą ėjo į kiną – Valentino dieną jų pavyzdžiu galite pasekti ir Vilniuje. „Pasakoje“ vienintelį kartą tą vakarą bus rodomas 1983 m. filmas „Risky Business“, o „Forum Cinemas“ išvystite kitą nuotaikingą filmą apie meilę –- „How to Steal a Million“ su Audrey Hepburn. Be to, galite išsirinkti ir ką nors kita: „Skalvijoje“ rasite europietišką kiną, o „Multikino“ –- naujausią Holivudo produkciją.

Pasilepinkite puikia vakariene

Vilniuje netrūksta gerų restoranų, bet keli iš jų ypač tiks pasimatymui. Siauroje M.  Antokolskio gatvėje pasislėpęs „René patieks prancūziškų ir belgiškų patiekalų, Žvėryne esantis „Panama Food Garden“ pradžiugins puikiu meniu ir interjeru su Pietų Amerikos spalvomis, o miesto širdyje įsikūrusi „Blusynė“ tiks visiems, kas ieško paprastumo ir jaukumo.

A post shared by Greta Martin (@lolanwolf) on

Išgirskite Vilniaus meilės istorijas

Nors apie kai kurias Vilniuje vykusias meilės istorijas sklando legendos, net miesto gyventojai sunkiai galėtų išsamiai jas perpasakoti. Laimei, galite užsisakyti specialią ekskursiją bei aplankyti gatves, kuriose stovintys seni miesto pastatai dar mena praėjusių amžių įsimylėjėlių žvilgsnius.

A post shared by onlyART (@onlyart.eu) on

Aplankykite kultūros renginį

Jei muzikos koncertas ar šokio spektaklis skamba kaip gera mintis pasimatymui, Valentino dieną Vilniuje tikrai yra iš ko rinktis. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pakvies į „Valentino dienos koncertą“. Šv. Kotrynos bažnyčioje galėsite pasiklausyti svajingosios bosa novos garsų. O jei ieškote šio to neįprasto, rinkitės „Compound“ šiuolaikinio šokio spektaklį..