Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vasario mėnesio teminės ekskursijos

Paminklas B. RadvilaiteiVasario 11 d. (šeštadienis) – ekskursija „Meilės istorijos Vilniuje“

Pradžia 14 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur.

Kokie gi ženklai Vilniuje byloja apie šią galingą jėgą? Kokiems žygiams, darbams ar kvailystėms meilė skatino vilniečius? Kviečiame pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį, aplankyti įsimylėjėlių pasimatymų vietas, pasiklausyti kilnių, graudžių, o gal ir pamokančių istorijų bei paieškoti meilės ženklų mūsų mieste.

Bonifratru baznyciaVasario 18 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilniaus vienuolynai“

Pradžia 14 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 9 Eur.

Vienuolynai per amžius buvo neatskiriama kultūrinio Europos kraštovaizdžio dalimi. Vienuolynuose žmonės ieškodavo prieglobsčio nuo negandų, čia apsistodavo į šventąsias vietas keliaujantys maldininkai, vienuolynuose būdavo auklėjami ir mokomi kilmingų bei paprastų giminių atžalos. Kviečiame kartu aplankyti vienuolių gyventas vietas Vilniuje ir pabandyti atverti duris į dvasinį Vilniaus peizažą.

Katedra, pozemiaiVasario 25 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilniaus požemiai“

Pradžia 14 val.
Trukmė 3 val.
Kaina 10 Eur.

Sakoma, kad didelė Vilniaus senamiesčio dalis yra po žeme. Laikas ir besiplečiantis miestas paslėpė senuosius gotikinius mūrus.
Ekskursijos metu išvysime dalį Vilniaus požemių, kurie mena senuosius amžius.

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22) kasdien nuo 9 iki 18 val.

Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660.

2017 01 27