Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

„Vilniaus fotožemėlapis“ kviečia sostinę pažinti iš naujo

Raimondos Ziaugraites nuotraukaPasaulyje pirmaujanti vaizdinių sprendimų kompanija „Canon“ kartu su Vilniaus turizmo informacijos centru pristatė „Vilniaus fotožemėlapį“ (mobili versija). Tai leidinys ir kartu įkvėpimo šaltinis atrasti kitokį Vilnių miesto gyventojams bei jo svečiams. Jame publikuojamos žinomų fotografų ir fotografų entuziastų fotogeniškiausių Vilniaus vietų nuotraukos.

„Žmonių santykis su fotografija kinta. „Canon“ tai supranta ir nori išlikti įkvėpimo šaltiniu besikeičiančiu ir tobulėjančiu kartu su fotografijos mėgėjais ir profesionalais. O geri įrenginiai suderinti su vaizduote gali sukurti įspūdingas nuotraukas. Todėl tikiuosi, kad „Vilniaus fotožemėlapis“ taps puikiu įkvėpimo įrankiu tiems, kurie nuolat fiksuoja miesto gyvenimo realijas ir tiems, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius fotografijos pasaulyje“, – sako Gatis Škila, „Canon“ atstovas Baltijos šalyse.

Fotožemėlapyje pateikiamos tiek gerai žinomos, tiek ne visada ar išvis į turistinius maršrutus neįtraukiamos vietos. Pavyzdžiui, fotografijos entuziastas ir projekto „Humans of Vilnius“ autorius Vincas Alesius kviečia į ŠMC kolonas pažvelgti kaip į langą – jis įrėminantis Šv. Kazimiero bažnyčią. Tuo tarpu profesionalus spaudos fotografas Vidmantas Balkūnas mano, kad Vilnius išskirtinis ne tik dėl turtingos istorijos. Fotožemėlapyje jis siūlo tokias vietas kaip Vilniaus taboras ar Šnipiškės, kurios savitos kasdienio gyvenimo realijomis.

„Kiekvienais metais Vilnių aplankančių žmonių skaičius auga. Stengiamės sudominti mūsų svečius naujais maršrutais, mieste siūlomomis pramogomis. Todėl visada palaikome iniciatyvas, siūlančias kažką naujo ir netikėto. Juolab, kad tai puikus būdas pažinti mūsų Vilnių visokį“, – sako Jolanta Beniulienė, Vilniaus turizmo informacijos centro direktorė.

Fotografai „Vilniaus fotožemėlapyje“ taip pat dalijasi patarimais, koks metų, dienos laikas ar apšvietimas tinkamiausi vienam ar kitam kadrui. Pateikiamos įžvalgos, koks kampas geriausias – kai kuriems kadrams teks priklaupti ar pakilti su oro balionu.

Prie žemėlapio kūrimo prisidėjo ir Vilniaus gyventojai. Jie buvo kviečiami dalyvauti „Canon“ bei Vilniaus turizmo informacijos centro skelbtame konkurse. Konkurso nugalėtojos Raimondos Žiaugraitės nuotrauka taip pat publikuojama žemėlapyje.

Projektui populiarinti sukurta atviručių serija, kurias galima pasiimti Vilniaus turizmo informacijos centre; adresu Vilniaus g. 22. Žemėlapį bus galima atsisiųsti iš „Canon“ „Facebook“ paskyros bei Vilniaus turizmo informacijos centro interneto puslapio. Angliška leidinio versija pasirodys netrukus.

Daugiau informacijos:
„VRP Hill+Knowlton Strategies“
Marija Čereškevičiūtė, komunikacijos konsultantė
Tel. +370 684 05660
El. paštas: marija@vrp.lt


Apie „Canon Europe“

Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).

„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.

Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.

„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.

Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.

2015 05 27