Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vilniaus oro uoste dar daugiau „Air Lituanica“ skrydžių

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ vasaros sezono skrydžių tvarkaraštį papildė trimis naujomis kryptimis į Švedijos ir Danijos miestus bei didina kitų savo maršrutų skrydžių dažnius. Iš Vilniaus oro uosto „Air Lituanica“ orlaiviai per savaitę kils 43 kartus.

„Mūsų strateginis tikslas – pagrindinėmis Europos kryptimis darbo reikalais keliaujantiems keleiviams sukurti visapusiškai kokybiškus skrydžius, tad skrydžių dažnis yra ypač svarbus. Kasdieniai skrydžiai į pagrindinius oro uostus bus puiki galimybė verslininkams ir valdininkams efektyviau planuoti savo laiką bei taupyti komandiruočių išlaidas“, – sako „Air Lituanica“ komercijos direktorius Simonas Bartkus.

Vasaros sezono metu nauji skrydžiai patogūs ir atostogoms. Tačiau nepaisant metų sezono, tiek verslo segmentas, tiek turistai visada turi turėti galimybę patogiai pasiekti Lietuvą. Tad šią vasarą „Air Lituanica“, didindama skrydžių dažnius, taip pat nori sudaryti palankias sąlygas ir atostogas planuojantiems keleiviams: savaitgalio kelionių bilietus jiems siūloma įsigyti už itin mažas kainas.

„Air Lituanica“ Paryžiaus ir Miuncheno krypčių skrydžių dažnis didinimas palaipsniui. Nuo gegužės 3 d. į Paryžių bus vykdomi ne 4, bet 5 skrydžiai per savaitę, o nuo birželio 15 d. – 6 skrydžiai, kurie bus vykdomi kasdien, išskyrus šeštadieniais. Iš Vilniaus į Miuncheną nuo kovo vidurio skrydžių dažnis padidėjo nuo 4 iki 5 kartų per savaitę, nuo birželio vidurio jų didinama iki 7 kartų.

Šiuo metu „Air Lituanica“ į Estijos sostinę skraidina darbo dienomis, rytais ir vakarais – iš viso 10 skrydžių per savaitę, o nuo birželio vidurio skraidins 12 kartų per savaitę. Prahos maršruto skrydžių skaičius dar kovo pradžioje buvo padidintas iki 5 kartų per savaitę, o Berlyno – iki 6 kartų per savaitę.

„Atsiradus šiam intensyviam vasaros tvarkaraščiui, per savaitę mūsų lėktuvai ore praleis apie 132 valandas, – sako S. Bartkus. – Iš viso mūsų skrydžiuose per savaitę bus pasiūlyta 6000 kėdžių. Skrydžiai yra vykdomi dviem orlaiviais – 86 vietų „Embraer 175“ ir 50 vietų „CRJ 200“.

www.vilnius-airport.lt
www.airlituanica.com

2014 04 22