Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vilnius švenčia: Nemokamos ekskursijos Valstybės atkūrimo proga

Pažinkite gyvąją istoriją – čia, Vilniaus gatvėse, dar girdėti 1918 m. vasario 16 d. aidai. Kaip ir kokiomis sąlygomis pavyko atkurti Lietuvos nepriklausomybę? Dalyvaukite nemokamose ekskursijose su profesionaliu gidu vasario 16 d. 11 val. bei 14 val. ir sužinokite ypatingų istorijos detalių.

Kaip gimė lietuviškoji trispalvė ir kur ji pirmąkart suplėvėsavo? Kas sukūrė Lietuvos herbą? Kur vyko pirmosios lietuviškos mišios?

Registruokitės čia ir pasinerkite į tarpukario Vilniaus gyvenimą:

Ekskursija Vasario 16 d. 11 val. – Registracija  (registracija baigta)

Ekskursija Vasario 16 d. 11 val. – Registracija  (registracija baigta, ekskursija bus fotografuojama)

Ekskursija Vasario 16 d. 14 val. – Registracija  (registracija baigta)

Apie Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymą ir jo paieškas kalbama daug, tačiau lietuviškumui palaikyti ir nepriklausomos Lietuvos idėjai įgyvendinti prireikė daugybės žmonių pastangų. Keliaujant po Vilnių specialiu Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sukurtu maršrutu susipažinsite su ankstyvojo XX a. šalies kultūriniu gyvenimu. Už Senamiesčio pastatų fasadų besislepiančios istorijos laukia, kada bus  papasakotos.

Kasdien maršrutą pažinti galite ir savarankiškai – atsisiųskite leidinį čia

2019 02 13