Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

VšĮ „GO Vilnius“ ieško Verslo skyriaus vadovės/-o

Vadovė/-as vadovaus VšĮ „GO Vilnius“ skyriui, kurio pagrindinis uždavinys – bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe, Investuok Lietuvoje ir kitomis valstybinėmis bei nevalstybinėmis institucijomis, organizacijomis ir įmonėmis bei asmenimis, skatinti privačias investicijas Vilniaus mieste.

Skyriaus tikslas: informuoti ir pritraukti tarptautines paslaugų ir gamybos įmones, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas bei plėtojančias aukštos pridėtinės vertės technologijas, ir padėti joms Vilniuje įsikurti, vadovaujantis svetingo „vieno langelio“ aptarnavimo principu.

Skyriaus vadovės/-o uždaviniai

● Kartu su VšĮ „GO Vilnius“ direktoriumi formuoti tarptautinių investicijų į Vilnių skatinimo strategiją ir ją įgyvendinti.
● Kartu su VšĮ „GO Vilnius“ direktoriumi formuoti verslo pritraukimo ir investicijų skatinimo komandą, kuri svetingu, nuo „A iki Z“/„vieno langelio“ principu padės tarptautiniam verslui įsikurti ir plėstis Vilniuje.
● Siūlyti ir įgyvendinti verslo ir investicinės aplinkos gerinimo priemones, produktus ir paslaugas.
● Organizuoti bei koordinuoti informacijos apie verslo sąlygas Vilniuje ir regione bei verslui svarbius išteklius ir paslaugas rinkimą, kaupimą, analizavimą, sintezavimą ir pateikimą.
● Organizuoti tyrimus įvertinant Vilniaus potencialą ir galimybes tarptautinio verslo pritraukimui ir ruošti duomenis bei tyrimų išvadas tarptautiniams miestų reitingams bei nacionalinėms agentūroms.
● Konsultuoti, pagal poreikį, tarptautinio verslo pritraukimo klausimais.
● Teikti pasiūlymus dėl Vilniaus tarptautinio verslo infrastruktūros plėtros mokesčių, nekilnojamo turto, viešųjų ryšių, politikos ir technologijų srityse.
● Numatyti ir kartu su privačiais ir viešais partneriais įgyvendinti priemones, skatinančias Vilniaus miesto tarptautinį pasiekiamumą.
● Kaupti, analizuoti ir administruoti duomenų bazę apie potencialius verslo partnerius, įsteigtas Vilniuje tarptautines įmones, miesto tarptautinius ekonominius reitingus, nekilnojamojo turto objektus, tinkamus investicijoms, technologinių parkų duomenis ir kitus duomenis.
● Prisidėti prie miesto tarptautinio įvaizdžio kūrimo ir tarptautinės rinkodaros pristatant tarptautinio verslo aplinką, paslaugas, produktus bei galimybes Vilniuje.
● Organizuoti verslo produktų pristatymus užsienio žiniasklaidai ir verslo atstovams.
● Kartu su VšĮ „GO Vilnius“ direktoriumi atstovauti Vilnių verslo renginiuose.

Reikalavimai kandidatėms/-ams

● Turėti vadovavimo komandai patirtį, gebėti inicijuoti bei tinkamai organizuoti komandinį darbą, gebėti komandą motyvuoti, padėti jai tobulėti ir laiduoti gerus komandinio darbo rezultatus.
● Puikiai mokėti anglų ir lietuvių kalbas (žodžiu ir raštu); privalumas – kitų kalbų mokėjimas, ypač plačiai regione naudojamas arba VšĮ „GO Vilnius“ tikslines auditorijas atitinkančias užsienio kalbas (prancūzų, rusų, vokiečių, skandinavų…).
● Gebėti kurti darbo našumą ir darbo kokybę užtikrinančias sistemas, organizuoti atitinkamus komandos apmokymus ir profesinį lavinimą.
● Gebėti savarankiškai planuoti savo ir komandos darbo laiką siekiant kokybiško ir savalaikio užduočių įvykdymo.
● Turėti tarptautinės darbo patirties, ypač su nekilnojamo turto bei technologijų vystymu ar finansinėmis investicijomis susijusiame privačiame sektoriuje.
● Turėti aukštąjį arba jam prilygintą išsilavinimą arba atitinkamą patirtį vadovui keliamiems uždaviniams.
● Verslo, technologijų ir nekilnojamo turto vystymo ir plėtros poreikių suvokimas.
● Turėti patirties ir būti pasiekusiai(-am) teigiamų rezultatų aptarnaujant klientus arba dirbant panašaus pobūdžio darbą.
● Suprasti privačių partnerių svarbą ir indėlį vystant miesto ekonomiką.
● Žinoti Vilniaus tarptautinio verslo pritraukimo iššūkius ir turėti minčių, kaip juos spręsti.
● Būti susipažinus su verslo pritraukimui aktualiomis institucijomis ir organizacijomis.

Asmeninės sąvybės

● Esate į rezultatą orientuota, versli, išradinga, sąžininga, analitiškai mąstanti, komunikabili ir optimistiška asmenybė.
● Gebate konstruktyviai dirbti tarptautinėje komandoje bei bendram tikslui įtraukti įvairius partnerius.

CV ir trumpą motyvacinį laišką siųskite VšĮ „GO Vilnius“ direktoriui Dariui Udriui el. paštu darius.udrys@vilnius.lt.

Jūsų CV ir motyvacinio laiško laukiame iki 2016 m. rugpjūčio 19 d.

Apie organizaciją

VšĮ „GO Vilnius“ yra pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas – skatinti tarptautinio verslo ir turizmo plėtrą Vilniuje.

2016 08 04