Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vilniaus miesto kortelės projektas

Kviečiame dalyvauti Vilniaus miesto kortelės projekte!

Kodėl verta dalyvauti?
Užsienio turistui miesto kortelės (city card) yra gerai žinomas turizmo produktas. Miesto kortelė skatina aktyviau pažinti miestą, aplankyti daugiau objektų, pasinaudoti siūlomomis lengvatomis ir kartu sutaupyti. Plačiau apie projektą.

Vilniuje miesto kortelės projektas yra įgyvendinamas nuo 2008 metų ir kasmet atnaujinamas. Įmonės, dalyvaujančios projekte suteikia tam tikrą nuolaidą turistams ir yra pristatomos specialioje svetainės www.vilnius-tourism.lt rubrikoje, leidinyje. Tad informacija apie įmonę yra lengvai ir greitai pasiekiama plačiam turistų ratui.
Vilniaus miesto kortelė pristatoma įvairiuose turizmo leidiniuose, tarptautinėse parodose.

Reklamos tipas:
Reklama Vilniaus miesto kortelės projekte: specialioje svetainės www.vilnius-tourism.lt rubrikoje, leidinyje (4 kalbomis).

Reklamos sąlygos:
Įvairias paslaugas turistams teikiančios įmonės gali dalyvauti Vilniaus miesto kortelės projekte, kuris atnaujinamas 1 kartą per metus (2018 m. projektui dalyviai jau yra surinkti, nuo 2018 m. rudens bus renkami dalyviai 2019 m. projektui).
Turistui su oficialia Vilniaus miesto kortele įmonė suteikia tam tikrą nuolaidą (nemokamą įėjimą arba ne mažesnę kaip 10% nuolaidą pirkiniams, sąskaitai).
Vilniaus turizmo informacijos centras nemokamai skelbia įmonės informaciją svetainėje ir leidinyje.

Papildoma reklama leidinyje:
Tiek dalyvaujančios, tiek ir nedalyvaujančios projekte įmonės gali užsakyti atskirą reklaminį plotą Vilniaus miesto kortelės kataloge. Leidinio formatas 105×210 mm.

Kontaktinis asmuo:
Projektų vadovas Marius Kantakevičius
Tel. +370 610 33894
El. paštas marius.kantakevicius@vilnius.lt