Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Apie kortelę

Vilniaus miesto kortelė (angl. Vilnius City Card) yra skirta turistams, norintiems geriau pažinti miestą. Kortelė yra trijų tipų:

24 val. trukmės su transporto bilietu,
24 val. trukmės be transporto bilieto,
72 val. trukmės su transporto bilietu.

Kortelės turėtojas gali naudotis miesto viešuoju transportu (išskyrus 24 val. kortelę be transporto bilieto), nemokamai lankytis muziejuose, dalyvauti ekskursijose pėsčiomis. Su kortele taip pat galima gauti nuolaidų užsakant apžvalgines ekskursijas autobusu/mikroautobusu, nuomojantis dviratį, perkant bilietus į koncertus, atsiskaitant restoranuose, kavinėse ir parkuose, užsakant nakvynę ar sveikatingumo paslaugas, perkant suvenyrus ir kt.

Kortelė yra vardinė ir galioja nuo aktyvavimo momento. Kortelę galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centruose, turizmo agentūrose arba internetu.

Kortelės naudojimo sąlygos:

galioja autobusuose / troleibusuose (išskyrus 24 val. kortelę be įdiegto transporto bilieto);
galiojanti ir aktyvuota kortelė nekeičiama ir pinigai negrąžinami;
vienkartinės nemokamos paslaugos galioja tik pateikus kortelę su kuponu.

Kortelės kainos (2017):

24 val. trukmės su transporto bilietu  20 EUR
24 val. trukmės be transporto bilieto  15 EUR
72 val. trukmės su transporto bilietu  30 EUR

Vaikams iki 14 metų taikoma 5 proc. nuolaida.

Kiekvienas, pirkdamas kortelę, gauna specialų katalogą, kuriame yra pateikta informacija apie visas siūlomas paslaugas ir nuolaidas. Informacija leidinyje yra pateikta anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis.

Peržiūrėti leidinį: