Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Žiemos pramogos vaikams: Kalėdinis traukinukas, karuselė

Kalėdinis traukinukas

Nuo gruodžio 14 d. 12 val.  savo šventinę kelionę po Vilniaus gatves pradės Kalėdų traukinukas. Traukinukas aplankys visas šventiškiausias Vilniaus vietas – Eglutę ir kalėdinių gardumynų miestelį Katedros aikštėje, Rotušės aikštėje įkurtą eglutę-labirintą ir kitas vietas.

Traukinuke skambės kalėdinė muzika, kuri leis pasijusti tarsi pasakoje. Traukinukas vienu metu talpina 48 asmenis.

Kelionės kaina – 2 eurai, vaikai iki 7 metų (neužimantys atskiros vietos ir įsitaisę tėveliams ant kelių) galės keliauti nemokamai. Traukinukas šildomas. Grafikas skelbiamas svetainėje www.stops.lt.

marsrutas

Bernardinų sode suksis šventinė karuselė

Mažieji vilniečiai ir miesto svečiai jau nuo gruodžio 11 d. kviečiami suktis šventiškai papuošta Bernardinų sodo karusele. Vaikų pamėgtas atrakcionas – 15 spalvingų arkliukų ir karieta – šventiniu laikotarpiu suksis savaitgaliais ir moksleivių žiemos atostogų metu, iki pat sausio 10-osios.

Du savaitgalius iki Kalėdų švenčių (gruodžio 11-13 d. ir gruodžio 18-20 d.) karuselė vaikų lauks nuo 11 val. iki 20 val., o per moksleivių žiemos atostogas (gruodžio 21 d. – sausio 10 d.) – ne tik savaitgaliais, bet ir darbo dienomis.

Atsižvelgiant į saugumo reikalavimus, karuselė skirta vyresniems nei 3 metų amžiaus vaikams, o vaikai nuo 3 iki 8 metų galės suptis tik prižiūrimi tėvų. Pasivažinėjimas šventine karusele kainuoja 1,5 euro.

Karuselė, Bernardinų sodas

Karuselė, Bernardinų sodas, nuotr. Saulius Žiūra

2015 12 10